Johnny Depp říká, že ho bojkotoval Hollywood – The Hollywood Reporter

Johnny Depp říká, že se domnívá, že to Hollywood bojkotoval jako svůj nejnovější film, Minamata, V USA musí být zatím propuštěn a svůj pád z Hollywoodu popsal jako „absurditu mediální matematiky“.

Diskuse o filmu v novém rozhovoru s Nedělní časyV tomto článku Depp diskutoval o „pěti neskutečných letech“, kterými si prošel během spadu z hollywoodské komunity.

Depp hraje ve filmu W. Eugene Smith, americký fotožurnalista, který pomohl odhalit ničivý dopad otravy rtutí na pobřežní komunity v Japonsku v 70. letech minulého století.

V důsledku toho, že herec ztratil případ hanobení britského bulvárního plátku slunceMGM v článku o Deppovi a jeho bývalé manželce Amber Heardové hovořila o herci jako o „manželce-bitkyni“, údajně zastavila vydání projektu Andrewa Levitase, který režíroval. Depp byl také vytlačen z Warner Bros. ‚ Fantastická monstra Franšíza loni poté, co prohrál případ.

Depp řekl, že „podíval se těmto lidem do očních bulv a slíbil, že nebudeme zneužíváni. Ten film je uctivý. Myslím, že jsme dodrželi konec vyjednávání, ale ten, kdo přišel později, by si měl také nechat svůj konec“.

Osmapadesátiletý herec také hovořil o svém místě ve filmovém průmyslu a řekl: „Některé filmy se dotýkají lidí a to ovlivňuje lidi z Minamaty a lidi, kteří se potýkají s podobnými věcmi. A za co… za hollywoodský bojkot mě? Jeden muž a jeden herec v nepříjemné situaci. „A nepořádek za poslední roky?“

Depp poznamenal, že „směřuje tam, kam musím jít, abych to všechno udělal … aby věci zvýraznil“.

Případ hanobení byl součástí řady problémů pro Deppa. Přesto má v oboru příznivce. Filmový festival v San Sebastianu a v Karlových Varech nedávno zdvojnásobil svá rozhodnutí ocenit kontroverzní hvězdu, přestože byla za tato rozhodnutí kritizována. Filmový festival v San Sebastianu tento týden oznámil, že Deppovi udělí cenu Donostia, cenu za celoživotní dílo, která oceňuje „mimořádné zásluhy o svět kinematografie“.

READ  Victoria Beckham ohromuje fanoušky svým post-anglickým odrazem صور

Slavit bude i Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary v České republice Piráti z Karibiku hvězda a „uznat a vzdát hold obrovské kariéře slavného herce a jeho trvalému odkazu ve světovém filmovém průmyslu“.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *