John Krasinski o hindské verzi ‚The Office‘: Je to ohromující

Milovaný seriál nebo film vždy inspiruje mezinárodní remaky, ale zjištění, že existují více než dvě desítky verzí „The Office“, včetně indického filmu, je pro hollywoodskou hvězdu Johna Krasinského prostě „ohromující“.

The Office, sám o sobě spin-off britské show režírované Ricky Gervaisem, je považován za jeden z největších situačních komedií v historii americké televize, běžící na NBC od roku 2005 do roku 2013.

Krasinski, který hrál okouzlujícího Jima Halperta osm sezón, řekl, že byl „ohromen“, když slyšel o hindské verzi show, která debutovala na Disney+ Hotstar v roce 2019.

“Jsem si vědom (hindská verze).“ To mě ohromilo. To je velmi ohromující a velmi vzrušující. Myslím, že nyní existuje 26 různých verzí „The Office“ nebo něco podobného, ​​což je šílené. „Slyšel jsem, že hindská verze je velmi populární a je to velká věc, což je skvělé. Nemůžu se dočkat, až to uvidím,“ řekl Krasinski PTI v rozhovoru.

Kancelář se soustředila na životy zaměstnanců fiktivní papírenské společnosti Dunder Mifflin Paper Company, kterou vedl jejich bublající manažer Michael Scott (Steve Carell).

Úspěch pořadu je často připisován kytici postav, do kterých se diváci dostali – od upjatého Rainna Wilsona a snoba Dwighta Schrutea, milé Pam (Jenna Fischer) až po věčnou stážistu BJ Novaka Ryana Howarda a Kelly Kapoor a Mindy Kaling.

V průběhu let vznikly její dceřiné společnosti v různých zemích, včetně Kanady, Chile, České republiky, Francie, Německa, Izraele a Saúdské Arábie.

Pro Krasinského nebyla „Kancelář“ ničím menším než „zábavním parkem pro kreativitu“, který nakonec vydláždil cestu jeho debutu jako spisovatele a režiséra kritikou oceňovaným hororem „A Quiet Place“.

Nikdy jsem netušil, že režie bude něco, co budu v budoucnu dělat. Musím hodně pochválit „The Office“. Chci říct, „Kancelář“ byla moje filmová škola. „Vypadalo to, že jsem měl nejlepší koncert na světě jako herec, ale jako kreativní člověk jsem měl opravdu nejlepší koncert na světě,“ řekl 43letý herec.

READ  Jiří Procházka odhaluje film, který odstartoval jeho cestu k MMA

Během pořadu herec šel tři epizody za kameru a dozvěděl se o technických aspektech procesu výroby filmu.

‘ Musel jsem vidět, jaké to doopravdy je mít génia v psací místnosti. Měl jsem to štěstí, že mi kameramani ukázali všechny „vstupy a výstupy“ každého záběru, pak šli střih s těmito editory a viděli, jak vypadal první, druhý nebo třetí střih.

“Takže jsi v nebi.“ Bylo to jako zábavní park pro kreativitu. „Bez toho představení bych neměl odvahu zkusit se režírovat,“ řekl Krasinski.

Jeho režijní debut „A Quiet Place“ se stal kritickým a komerčním úspěchem, když byl uveden do kin v roce 2019. Film se odehrává v postapokalyptickém světě a sleduje čtyřčlennou rodinu, která se snaží zachránit před slepými monstry s ostrým sluchem. Vystupuje také Krasinského manželka Emily Blunt.

Herec později napsal a režíroval pokračování, A Quiet Place Part II, a už se objevují zprávy o třetím. V současné době se vyrábí vedlejší produkt A Quiet Place: Day One.

Jako umělec, který nosí mnoho klobouků – klobouků herce, spisovatele a režiséra – Krasinski řekl, že má „ignorantský“ přístup ke svému postavení hvězdy s mnoha pomlčkami.

„Nevidím se tak. Možná je to ignorantský způsob, jak se na věci dívat, ale když prezentuji, vždy se dívám na to, co je přede mnou. Když hraji, mám takový výbuch a když Režíruji, mám takový výbuch.“

řekl Krasinski, mezi jehož herecké zásluhy patří i filmy jako Licence to Wed, Leatherheads, It’s Complicated, The Big Miracle a 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi. V současné době hraje ve třetí sezóně své úspěšné série Jack Ryan, která je založena na populární sérii špionážních románů od autora Toma Clancyho. Co se Krasinski naučil jako „herec, který umí režírovat“, je to, že každý projekt je týmová práce. „Každý jednotlivý člověk, stovky a stovky lidí, kteří se podílejí na pořádání takové show, to dlužíte každému z nich. Je to neuvěřitelné týmové úsilí, zvláště během pandemie.“ Pro nás a náš tým to byla obrovská a statečná práce vrátit se do práce a natočit show.

READ  ING Měsíčník: Jen tam počkej | Článek - Komodita

Zapojení Krasinski do různých aspektů produkce show bylo viditelné pro jeho hvězdu Michael Kelly a zanechalo herce v úžasu.

„Je to zajímavé, protože když jsme dělali Jacka Ryana, byl hercem, ale je také výkonným producentem a někdy je režisérem a někdy spisovatelem. On je všechny tyhle věci.“

“ Jako spoluhráč, který pracuje s multi-hyphenátem, nosí v práci všechny ty různé klobouky. „Je to také skvělá zkušenost pro mě a ostatní herce,“ řekla Kelly.

Sezóna 3 „Jack Ryan“, sestávající z osmi epizod, obsahuje také Wendella Pierce, Ninu Hoss, Jamese Cosma a Betty Gabriel.

Sezóna 3, kterou produkují Amazon Studios, Paramount Television Studios a Skydance Television, se aktuálně streamuje na Prime Video. (Ravi Bansal byl v Sydney na pozvání Prime Video).

(Tento příběh nebyl upraven pracovníky Devdiscourse a byl automaticky vygenerován ze syndikovaného zdroje.)

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *