Jihokorejský torpédoborec: Více než 80% posádky na palubě Great Munmu mělo pozitivní test na COVID-19

I když 247 případů přímo nesouvisí s novými domácími infekcemi, ničitel Monmu Veliký opouští Jižní Koreu, aby zahájil svoji misi v únoru, k nárůstu dochází, když se země potýká s nejhorším rozšířením nového koronaviru. COVID-19 Případy doma, v neděli bylo zaznamenáno 1 252 nových infekcí.

Společní náčelníci štábů země v pondělí uvedli, že pouze 50 z 301členných doplňků lodi mělo negativní výsledky při vypuknutí ohně, které bylo poprvé hlášeno 15. července. .

Nedělní počet znamená, že nové případy v Jižní Koreji – která se daří lépe než mnoho průmyslových zemí v počtu případů a úmrtí – překročily 1100 denně po dobu téměř dvou týdnů v ohnisku vyvolaném nárůstem případů vysoce nakažlivé delty .

Jižní Korea dosud zaznamenala 179 203 případů a 2058 úmrtí. Asi 31,4% z jejích 52 milionů obyvatel dostalo alespoň jednu dávku vakcíny, zatímco 12,7% bylo plně očkováno.

S pomocí očkování pro starší a velmi zranitelné osoby nedávný nárůst počtu případů nebyl doprovázen významným nárůstem počtu hospitalizací nebo úmrtí, přičemž míra úmrtnosti byla v neděli 1,15% a počet závažných případů 185.

Agentura Yonhap News s odvoláním na vojenské zdroje uvedla, že žádný z postižených pracovníků na palubě torpédoborce nebyl klasifikován jako vážné případy, ačkoli u jedné osoby byly vyvinuty podmínky vyžadující pečlivé sledování.

Ministerstvo obrany uvedlo, že nikdo na palubě torpédoborce nebyl očkován, protože jednotka opustila zemi v únoru před zahájením očkovací kampaně pro vojenský personál.

READ  Sean Penn vyzval k bojkotu Oscarů, pokud Zelenskij nebude moci mluvit

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *