Jersey Exploze: Tři mrtví a mnoho dalších nezvěstných po výbuchu v činžovním doměCNN

Pátrací a záchranné operace se přesunuly k záchranným operacím v bytovém domě, který explodoval a zřítil se britský Jersey Channel, uvedli v neděli místní představitelé.

Po sobotním výbuchu a požáru zemřeli nejméně tři lidé a desítky se pohřešují Ostrov Oznámila to premiérka Christina Mooreová.

Policejní náčelník Robin Smith na nedělní tiskové konferenci řekl, že úřady se nyní snaží identifikovat těla, „kdy a jestli je najdou“.

Hasičský náčelník Paul Brown řekl, že počet obětí se nezměnil se třemi potvrzenými úmrtími, ale úřady očekávají, že „najdou další“. [bodies]. “

Brown také řekl, že příčiny exploze jsou stále předmětem vyšetřování a řekl, že „zjevně se něco pokazilo, protože budova explodovala a zřítila se“, aniž by sdělil jakékoli další podrobnosti.

Na místě nadále působí deset hasičů, polovina ostrovního praporu.

Policie předtím odmítla spekulovat o příčině, ale obyvatelé hlásili, že v noci před výbuchem ucítili plyn. Situace nebyla klasifikována jako teroristický incident, ačkoli úřady vše vyšetřují.

Šéf policie státu Jersey Robin Smith řekl, že incident byl nahlášen místní policii před čtvrtou hodinou ráno místního času a dodal, že na místo poté zareagovaly záchranné služby a požár uhasily.

Smith potvrdil, že třípatrová budova se „zcela zhroutila“ a situaci popsal jako „zničující pohled“.

Řada bytů byla uvolněna, řekl s tím, že 20 až 30 lidí bylo převezeno na nedalekou radnici, aby hledali úkryt.

Jersey je ostrov u severozápadního pobřeží Francie, který je ve vlastnictví britské koruny, ale není součástí samotného Spojeného království.

READ  Boris Johnson na pokraji zrušení omezení koronaviru v Anglii

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *