Jednoduchá chyba pomůže zachránit čtyři životy v ohni [VIDEO]

Jednoduchá chyba pomůže zachránit čtyři životy v ohni [VIDEO]

Muž přišel na pomoc čtyřem lidem při děsivém požáru v Iowě, která má necelých 6000 obyvatel.

Požár vypukl v Red Oak v jihozápadní Iowě těsně před druhou hodinou ranní v neděli 23. října. Muž, který jel v oblasti, řekl, že byl zastřelen úplnou náhodou. Špatně odbočil a nakonec jel ulicí, kde právě začal hořet. Znáte-li denní dobu, předpokládejme, že lidé by měli být uvnitř a jít do práce.

Podle našeho zpravodajského partnera KCRGTen chlap se jmenuje Brendon Burt. Když jel, plameny právě začaly pokrývat přední verandu domu. Uvnitř domu byli čtyři lidé… 22letý muž a jeho tři bratři. Žádné hlásiče kouře se nespustily a čtyři rodiče byli mimo město kvůli rodinné nouzi.

Hasičský a záchranný sbor

Hasičský a záchranný sbor Stanton

Burt běžel na stranu domu, křičel a bouchal na okna, aby probudil někoho uvnitř. Díky bohu, podařilo se ti to. Čtyřem lidem v domě se podařilo z extrémně děsivé situace uniknout. Burtovo hrdinství bylo zachyceno na videu domovním zvonkem Ring (níže). Dům nahoře byl naprostá ztráta.

Na videu níže můžete vidět čtyři lidi, kteří unikli, jak běží přes přední verandu na cestě do bezpečí. Pouhé sledování videa vám ukazuje absolutní paniku situace. Když se dostali z domu, jednotky hasičů z obvodních oddělení ještě nedorazily. Bez Birtova úmrtí by byl výsledek zcela jiný.

Bohužel při požáru zahynulo pět ze sedmi rodinných psů.

ABC z Iowy

Vím, že Iowa nemusí být nejoblíbenějším státem k návštěvě, ale stále máme co nabídnout! Pomocí bezpočtu článků, webových stránek, seznamů a map jsme sestavili seznam některých z nejlepších a největších událostí, míst a atrakcí v Iowě pomocí každého písmene abecedy (což nebylo snadné)! Bohužel jsme nemohli zahrnout všechna skvělá místa ve státě (není dost písmen!), ale zde je abeceda Iowa ABC:

READ  Toto australské město je horkou turistickou destinací pro rok 2023

Státní park Palisades-Kepler na podzim

Jel jsem do národního parku Palisades-Kepler v Mount Vernon, abych zachytil krásné podzimní barvy, než přijde zima. Doufám, že si ty výhledy užijete stejně jako já!

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *