Jednodenní výprodej Amazonu srazí až 40 procent z nabíječek a příslušenství Anker

Všechny produkty doporučené Engadget vybírá náš redakční tým, nezávislý na naší mateřské společnosti. Některé z našich příběhů obsahují přidružené odkazy. Pokud si něco zakoupíte prostřednictvím některého z těchto odkazů, můžeme získat provizi pro partnery.

Můžete chytit a spoustu příslušenství Anker od Amazonu se slevou až 40 procent jen pro dnešek. Jedním z produktů v prodeji je Anker Nano II 30W GAN nabíječka, která je aktuálně uvedena na historickém minimu 25 USD, což je o 9 USD méně z obvyklé maloobchodní ceny 34 USD. Adaptér funguje s nejnovějšími iPhony, telefony Samsung Galaxy S8 a novějšími, iPady, Apple Watch, pouzdry AirPods a dokonce i MacBookem Air 2020. Je mnohem menší než originální adaptér pro MacBook, i když funguje s notebookem, protože využívá technologii GAN II, která mu poskytuje efektivní způsob rozptylu tepla. Tato technologie umožňuje malým nabíječkám pracovat vyšší rychlostí bez přehřívání.

Koupit nabíječku Anker Nano II 30W GaN na Amazonu – 25 dolarů

The Bezdrátový nabíjecí stojánek Anker 2 v 1 pro iPhony 12 a 13 je také aktuálně v prodeji za 34 USD, což je o 16 USD méně oproti původní ceně 50 USD. Tento magnetický stojánek může bezpečně podepřít iPhone – vertikálně nebo horizontálně – při jeho nabíjení a AirPods nebo jiná sluchátka, která umístíte na základnu. Funguje také s pouzdry MagSafe pro iPhone 13.

Koupit PowerWave Magnetic 2-v-1 nabíjecí stojan na Amazonu – 34 dolarů

Dalším předmětem prodeje Anker, který stojí za zmínku, je jeho napájecí proužek který je dodáván se třemi zásuvkami, dvěma porty USB-A a jedním portem USB-C. Port USB-C je schopen poskytovat 30W vysokorychlostní nabíjení, zatímco dva porty USB-A mohou poskytovat 12W nabíjení. Prodej sráží 14 USD z obvyklé maloobchodní ceny 40 USD, takže jej můžete získat během dne pouze za 26 USD.

READ  Zisk společnosti Genshin Impact přesáhl 3 miliardy dolarů za méně než dva roky

Koupit Anker USB C Power Strip na Amazonu – 26 $

Následovat @EngadgetDeals na Twitteru, kde najdete nejnovější technologické nabídky a rady k nákupu.

Všechny produkty doporučené Engadget vybírá náš redakční tým nezávisle na naší mateřské společnosti. Některé z našich příběhů obsahují přidružené odkazy. Pokud si něco zakoupíte prostřednictvím některého z těchto odkazů, můžeme získat provizi pro partnery.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.