Jednocyklisté mají v NYC velmi dobrý a nelegální čas

Jednocyklisté mají v NYC velmi dobrý a nelegální čas

Sdílejí jedinou vizi.

Plavba na elektrické jednokolce rozvolněnými ulicemi Gothamu a přeplněnou dopravou nemusí být představou Nirvany pro každého.

Ale neříkejte to gangu 200 elektrických motorkářů, kteří se scházejí v Kung Fu Tea shopu v East Village na plavbu po sklence sezamového Wow Milk nebo Cocoa Lava Slush.

V červnu 2020 byl propuštěn Městská rada schválila legislativu k legalizaci elektrokol a koloběžek.

Nicméně, elektrické monocykly jsou v New Yorku nelegální, potvrdila NYPD, ale lidé, kteří na nich jezdí, trvají na tom, že nemají problémy.

„Chceme se jen pohybovat po městě jako všichni ostatní,“ řekl Paul Engel (43), který pochází z jižní Kalifornie. „Dodržujeme pravidla… Ve městě s osmi miliony obyvatel zabíráme méně místa. Jen hledáme mezery, člověče.“

Členové skupiny elektrických jednokolek se shromažďují na náměstí St. Marks, aby si mohli užít zábavnou jízdu.
Helen Seidman pro NY Post

Engel mluví o řízení jednoho kola jako surfař, který chytá tu dokonalou vlnu. „Na začátku to byl koníček. Bylo to prostě něco, co se dalo dělat. Rychle se to stalo způsobem života. Něco na všudypřítomnosti je potřeba, abychom se zbavili jednoho z těch na světě, a to je moje meditace a léčení.“

Další nadšenci přijeli ze vzdálenějších míst – až z Kanady a Malajsie –, aby se dostali do drážky v Bubbleově malém týmovém obchodě v St. Markovo místo.

„Někteří lidé se na nás dívají, jako bychom přišli z vesmíru,“ řekl elektrocyklista August Hill (33) a newyorská policie souhlasila s tím, že bude antikoncepce označovat za nelegální navzdory jejich rostoucí všudypřítomnosti.

August Hill z Manhattanu odjede pár kol, než jede s Collective.
August Hill z Manhattanu odjede pár kol, než jede s Collective.
Helen Seidman pro NY Post

Na rozdíl od e-koloběžky nebo e-kola nejsou na jednom motocyklu řídítka. Jednokolové akumulátorové nářadí je kompaktní a některé je dostatečně lehké, aby se dalo přenášet.

Spolujezdec sedí za volantem na stupačce – podobně jako u motocyklu Segway – řídí auto a uvádí jej do pohybu nenápadnou změnou tělesné hmotnosti.

READ  Milá Annie: Pár ve věku 80 let považuje za velmi stresující hostit synovy návštěvy v zahraničí po dobu 3–4 týdnů

A získávají půdu pod nohama v jiné dopravě na rušných městských ulicích, říká Hill, obyvatel Manhattanu, a dodává, že asi před pěti lety měl vlastní zjevení, když si naříkal na další vyčerpávající jízdu městem.

Elektrické jednokolky jsou v New Yorku stále nelegální.
Elektrické jednokolky jsou v New Yorku stále nelegální.
Helen Seidman pro NY Post

„Seděl jsem na 34. ulici a přemýšlel o tom, jak bych chtěl, aby můj život vypadal, když mě přede mnou nějaký chlap bičoval na elektrické jednokolce a bylo to,“ řekl bývalý manažer logistiky a dodal, že začínal s malým kolečkem. ale od té doby postoupil na „větší a více strojů“. Síla… Nyní vlastním svůj čas a mohu být kdekoli, kde chci. Díky tomu je svět mnohem menší a přístupnější.“

Hill tvrdil, že jízda ve špičce z Dolního Manhattanu do Harlemu může trvat až 90 minut. „Vzít nás [electric unicyclists] Asi 15 až 20 minut,“ pochlubil se.

Elektrické jednokolky obecně váží mezi 35 a 80 librami a některé mohou jet až 60 mph, řekl Hill a dodal, že spolehlivá jízda se pohybuje od 1 500 do 4 000 USD.

Hill a Engel založili True2One, „organizovanou skupinu nadšenců osobních elektrických vozidel (PEV), kteří sdílejí vášeň pro jízdu, komunitu a kulturu elektrických vozidel.“ Skupina má Její stránka na Instagramu S téměř 8000 sledujícími.

Jezdecký tým matky a dcery Patrick Robert a Mia se připravují na jízdu.
Tým otce a dcery Patricka Roberta a Mii se připravuje na jízdu.
Helen Seidman pro NY Post

Obchod s čajem Kung Fu se stal jejich sídlem poté, co majitel, přítel, také získal brouka s jedním kolečkem a umožnil rostoucí komunitě jednokolek „místo k sezení, uložení nabíječek a nabíjení kol,“ řekl Hill.

Cvičení, řekl Hill, je pro někoho, kdo vytvoří příspěvek a zveřejní jej na sociálních sítích.

„Až pojedeme, velitel bude mít plán, kam chceme jet,“ vysvětlil a dodal, že minulý týden se skupina Kanaďanů připojila k jízdě, která vedla z dolního Manhattanu na West Side Highway přes Harlem, přes do Randalls Island a pak zpět na Lexington Street. Cesta začala a skončila v kavárně St Marks Place.

READ  Battlefield 2042 Beta Build Možná nejsou tak staré, jak se myslelo, šeptá se o problémech s vývojem DICE

„Výlety jsou spontánní. Každý si může udělat prohlídku a mít tam lidi do hodiny,“ řekl Hill a dodal, že skupina vyráží na asi 14 výletů každý týden.

Velké setkání, „bomba na Broadwayi“, je naplánováno na říjen, řekl Hill, a plán je ano, výlet, který „zavede účastníky na Broadway“.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *