Je známo, že policista s dlouhodobým onemocněním COVID-19 je zdravotně postižený

policista trpí dlouhý covid Národní pojišťovací institut uznal invaliditu v důsledku pracovního úrazu.

Policista, který pracuje v pobočce policejního provozu, se nakazil virem od spolupracovníka podle tvrzení NII, které podali právníci Jill Krause a Sherry Allon.

Policista podle obžaloby od obžaloby trpěl nemocemi, jako jsou dýchací potíže, porucha pozornosti, ztráta krátkodobé paměti, bolesti hlavy/migrény, bolesti svalů, problémy s játry, vysoký krevní tlak a další.

Důstojník byl několikrát hospitalizován a bude muset projít delší dobou rehabilitace, po které pravděpodobně dostane doživotí stipendium.

Cross a Alon vysvětlili, že pokud se někdo nakazí virem na svém pracovišti, má tato osoba právo přiznat, že měl pracovní úraz. To je založeno na poskytnutí důkazů, že virus byl skutečně přenesen na pracovišti, což může být snadněji prokázáno bezprostředním respondentům, jako jsou zdravotníci a policie, uvedli.

Zdravotník připravuje vakcínu proti Covid-19 v provizorním zdravotním středisku Clalit v Jeruzalémě, 30. září 2021 (Kredit: YONATAN SINDEL/FLASH90)

Uznání Národním pojišťovacím institutem ze dne dlouhý covid Advokáti dodali, že příznaky pracovního úrazu jsou velmi důležité, protože pokud se příznaky zhorší, zdravotně postižený může snadno podat žádost o dodatečné odškodnění. Advokáti navíc dodali, že lidé, kteří se stali zdravotně postiženými v důsledku pracovních úrazů, mají v HMO nárok na řadu výhod.

Mají také nárok na náhradu léčebných výloh souvisejících s jejich zraněním, včetně rehabilitačních procedur a léčebného konopí.

READ  Koronavirus ve Spojených státech: Počet hospitalizací Covid-19 u mladých lidí ve Spojených státech stoupá - zejména v jednom regionu

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *