Je to stále mezi námi na PC, PS5, Switch, Xbox?

Scenérie

Populární online hra se simulací stealth a bodnutí Mezi námi V současné době čelí Útok DDoS (Distributed Denial of Service).. podle Mezi námi Vývojáři InnerslothHra byla kvůli útoku v Severní Americe i Evropě více než dva dny offline.

Páteční večer 24. března Mezi námi Hráči začali hlásit nějaké problémy se serverem ještě předtím, než se hráčům znemožnilo připojit se a hrát online. Innersloth brzy potvrdil, že servery jsou skutečně mimo provoz a Vysvětlil, že to všechno bylo kvůli DDoS útoku.

„Probíhá vandalismus“ bylo to, co oficiální účet tweetoval, než vysvětlil DDoS útok a omluvil se hráčům, že se zastavili. Vysvětlil také, že to může „trochu trvat“, než se věci napraví.

Nyní, o více než 48 hodin později, jsou servery stále mimo provoz a většina hráčů se nemůže vůbec připojit.

Poslední aktualizace od Innersloth přišla včera odpoledne, přičemž vývojáři vysvětlili, že servery zůstávají nestabilní a že zatímco tým pokračuje v boji proti DDoS útoku, servery mohou být v provozu. Můžete se tedy přihlásit, ale pravděpodobně budete brzy poté spuštěni. Innersloth uvedl, že aktualizuje přehrávače, až budou servery zpět do normálu a stabilní.

Zatímco někteří hráči jsou samozřejmě frustrovaní situací, Innersloth pokračoval v používání Mezi námi Twitter účet, který si můžete užít během DDoS útoku. To, že někdo tweetuje vtipy, samozřejmě neznamená, že zbytek týmu nic nedělá, ale takový je internet a někteří kluci nejsou schopni pochopit, že různí lidé ve studiích mají různé práce.

Naštěstí většina lidí, kteří reagují na aktualizace DDoS Innersloth, hraje s vývojáři v době, která musí být neuvěřitelně rozrušená a naštvaná.

DDoS útoky jsou i nadále problémem i pro velké videoherní společnosti a sítě. Slavně v prosinci 2014PSN a Xbox Live byly zničeny masivním útokem DDoS. Bohužel, Tyto typy útoků je těžké předvídat a zastavit. A s tím, jak se online přijímá stále více videoher, se DDoS útoky a online hackování stanou pro hráče a vývojáře větším a otravnějším problémem.

Aktualizace: 27. 3. 2022: 13:51 ET: Innersloth řekl Kotaku Prostřednictvím e-mailu, který stále řeší problémy se serverem, ale poté již nemá konkrétní aktualizaci, kterou by mohl sdílet.

Na otázku, proč někdo nebo skupina lidí sabotovali hru, Enersloth vtipně odpověděl, že pachatelé byli „slaní, protože je vykopli“.

READ  Opuštěný přívěs PS5 se nezobrazuje, protože Blue Box hlásí technické problémy

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.