Jaroslav Maiko: Proruští demonstranti otevřeně podporují zločinecký režim

Dne 8. července 2022 byly na demonstracích proti české vládě premiéra Petra Fialy vidět ruské vlajky. Jednu si vzal Tomáš Čermák. (Foto: Jenny Nowak, Forum 24, www.forum24.cz)

Nejnovější ukázka lidské hlouposti v Praze v pátek obsahovala řadu opravdu zajímavých aspektů. Za prvé, akci zorganizovali lidé jako Patrick Tussl, rekapitulátor; Tomáš Čermák, který je stíhán za propagaci a podporu terorismu; a Jiřího Černohorského, známého „vandala“, vyšetřovaného Národní agenturou pro organizovaný zločin.

Lidé se označovali za „jediné skutečné české vlastence“, mávali ruskou vlajkou a křičeli „Sláva Putinovi“ – ​​jinými slovy „vlastenecky“ vyjadřující podporu režimu, který otevřeně vede akce proti českému státu, naší národní suverenitě a naši prosperitu. Tito lidé otevřeně podporují zločinný režim, který svou agresivní válkou představuje nejen bezpečnostní hrozbu pro všechny české občany, ale vytváří i potíže vážného ekonomického charakteru.

Toto „pravé vlastenectví“ bylo ještě podtrženo skandováním „STOP FIALOVY VLÁDĚ!!!“ Plakát nesený demonstranty. V nějaké podivné nové podobě češtiny. Zajímavé byly i rozhovory s lidmi, kteří se akce zúčastnili, včetně jedné ženy, která chtěla klid.

Reportérovi Forum24.cz vysvětlil: „Protestuji proti brutálnímu Zelenskému matkám, prasatům, odpadkům, s***ům a vrahovi. Musí prohrát, musí je všechny zabít, přinesl květiny. Bandera!“

„Bandera je už dávno mrtvý,“ poznamenala logicky jiná žena. „Koho to zajímá, jeho rodina žije,“ řekl tazatel.

„Putin musí vyhrát! Musí!“ Pak se naštvala.

Na otázku, co by se stalo, kdyby ano, neodpověděla. Z pohovoru ji vyprovodila její kamarádka a řekla jí: „Nemluv s tím c**tem.“

Naše demokracie umožňuje i těm duševně nejslabším z nás svobodně vyjádřit svou touhu po světě, kde jsou na tom nejen oni, ale všichni hůř a ti ostatní nemají jinou možnost, než se smířit s realitou, kterou produkují všechny společnosti. Takové bankroty. Myšlenka, že by náš svět mohl skutečně odrážet touhy takových lidí, je skutečně děsivá.

READ  Vejce - policie při prezentaci knihy českého premiéra Bobise

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.