Japonští lovci smrtelně zastřelili medvědy po hodinách řádění, které zasáhlo 4

Hnědý Medvěd Při osmihodinovém útoku byli čtyři lidé zraněni, vstoupil do vojenského tábora a na severu byly zastaveny lety Japonsko Pátek, než byl zastřelen.

Zvíře bylo viděno v brzkých ranních hodinách po ulicích Sappora, které má letos v létě pořádat některé olympijské akce, což vedlo k opakovanému volání na policii. Policie v Hokkaidě uvedla, že medvěd zranil ženu v 80. letech, muže v 70. letech, muže ve 40 letech a vojáka.

Jejich okolnosti nebyly okamžitě známy.

„Pokud najdeš medvěda, okamžitě evakuuj,“ policejní oddělení cvrlikání.

Tato fotka v pátek ukazuje medvěda hnědého jako celek v Sapporu na Hokkaidu. Medvěd hnědý byl na svobodě v severaponském městě Sapporo, kde vláda varovala obyvatele, aby zůstali doma poté, co zvíře nakazilo čtyři lidi, včetně vojáka. (Foto STR / JIJI PRESS / AFP přes Getty Images)
(Getty Images)

Videozáznam medvěda, který se potuloval po ulici. V jednu chvíli ji auto pronásledovalo po rušné silnici a zamířilo do tábora GSDF v Okadamě, kde před branou vysadilo vojáka ve službě.

Ministerstvo obrany uvedlo, že voják utrpěl zranění hrudníku a břicha. Úředníci uvedli, že zranění nebyla život ohrožující.

Lety byly uzemněny na místním letišti a některé základní a střední školy uzavřeny, Japan Broadcasting Corporation, NHK, uvedeno.

Zvíře bylo zastřeleno místními pytláky po nárazu do lesa.

Toshihiro Hamada, úředník oddělení životního prostředí města Sapporo, uvedl, že úřady vyšetřují, jak se zvíře dostalo do města.

V pátek v Sapporu v severním Japonsku byl zastřelen medvěd.  Celonoční divoký medvěd hnědý ve městě zranil čtyři, vstoupil do vojenského tábora a v pátek přerušil lety na letišti, než ho zastřelili úřady.  (Yohei Fukai / Kyodo News prostřednictvím Associated Press)

V pátek v Sapporu v severním Japonsku byl zastřelen medvěd. Celonoční divoký medvěd hnědý ve městě zranil čtyři, vstoupil do vojenského tábora a v pátek přerušil lety na letišti, než ho zastřelili úřady. (Yohei Fukai / Kyodo News prostřednictvím Associated Press)

KLIKNĚTE ZDE PRO APLIKACI FOX NEWS

READ  Psaki vyslýchal Cuomo, Bidenova obvinění ze sexuálního obtěžování, říká, že obvinění proti prezidentovi se již `` soudily ''

„Litujeme, že byli zraněni čtyři lidé,“ řekl Hamadeh.

Medvědi hnědí se potulují hlavně v lesích Hokkaido, ale odborníci tvrdí, že jsou stále častěji spatřeni v obydlených oblastech při hledání potravy, zejména v létě.

K této zprávě přispěl Associated Press.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *