Jamie Dornan | Jamieho Dornana spekulace o Bondovi nepřekvapily

Jamie Dornan Myslel si, že je „nevyhnutelné“, že bude navržen jako možný James Bond.

Čtyřicetiletá hvězda trvala na tom, že po odchodu Daniela Craiga z franšízy bude k roli zdvořilého špióna připojen jakýkoli úspěšný herec „určitého věku“, ale poznamenala, že je nepravděpodobné, že by tuto roli získal.

Když mluvil o spekulacích, řekl: „Samozřejmě je dobré být v těchto rozhovorech.

„Pokud jste hercem určitého věku a máte za sebou dobrý rok, je nevyhnutelné [being mentioned].

„Ale je možné, že nahradí Daniela Craiga někým, kdo na žádném z těchto seznamů dosud nebyl.“

„Turistická“ hvězda, která má děti Dulce (9), Elvu (6) a tříletého Alberta s manželkou Amelií Warner – se „cítí skvěle“ z uzavření nové smlouvy.

Pro Radio Times řekl: „Mám z toho dobrý pocit [turning 40]. Pracuji doma na dobrém místě a ještě mi nezačaly růst chlupy z nosu.

„Stojím tady se třemi zdravými dětmi, krásnou manželkou a dobrou kariérou.

„Nemám si moc na co stěžovat.

„Mám pocit, že můj život byl poznamenán desetiletími; přestěhoval jsem se do Londýna, když mi bylo 20, 10 let jsem dělal modelku, pak ve 30 začal svou hereckou kariéru, oženil se a měl děti.“

„Je to pro mě ještě větší vzrušení z mých 40 let. Upřímně mám pocit, že jsem ani nezačal.“

Jamie nedávno trval na tom, že nelituje, že hrál ve filmech Padesát odstínů šedi, protože to z něj udělalo jméno domácnosti a pomohlo financovat menší projekty, které chtěl dělat.

Řekl: „Jde o to, že každý krok, který jsem ve své kariéře udělal, jsem po těch filmech mohl udělat jen díky těmto filmům.

„Protože všechny ty věci, jako je ‚Belfast‘ nebo ‚Beyond Private‘ nebo cokoli jako ‚Belfast‘ nebo ‚Beyond Private‘ nebo cokoli jako lépe přijímaná nezávislá práce, které jsem dělal za posledních pět nebo šest let, je to Ona prostě si nastaví rozpočet a ona jen zaplatí za to, aby ty filmy byly na mé jméno, protože vlastním franšízu, která vydělala 1,4 miliardy dolarů. Tak to funguje. Všechno je toho součástí, dalo mi to tolik, takže samozřejmě nemám. nelituji toho.“

READ  Náhled: Turecko vs Česká republika – předpovědi, týmové zprávy, sestavy

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.