Jaká jsou dnes nejvíce podceňovaná auta na prodej?

Obrázek článku s názvem Jaká jsou dnes nejvíce podhodnocená auta na prodej?

obrázek: Hyundai

Existují auta, která zaujmou všechny titulky a popularitu, zatímco ostatní trpí nejasností, přestože stojí za sledování. Jaká jsou dnes nejvíce podceňovaná auta na prodej?

Rád si představuji auto, které bylo podceňováno jako dobré auto, ale kupující buď nevidí jeho skutečný potenciál, nebo prostě nemá popularitu jiných modelů. Diskuse o Slacku v naší kanceláři představovala mnoho potenciálních příkladů od Kia Stinger a Nissan Leaf po Toyota Avalon. Ale nemyslím si, že by se sem auto, jako je Kia Stinger, opravdu hodilo, protože tato věc byla zuřivá, když vyšla.

Šéfredaktor Rory zvolil Hyundai Veloster N jako nejvíce podceňovaný vůz v současnosti. Vlastně to dává velký smysl!

Tady je malý horký poklop, který je tak dobrý, že Road & Track Grant Auto s oceněním Performance Car of the Year. Porazilo tvrdou konkurenci jako Nissan GT-R, Toyota Supra, Lotus Evora, Lamborghini Huracan Evo a další, aby si tuto čest vysloužilo.

Je to auto, které přichází v chladné modré barvě, produkuje výkon 275 koní z řadového turbodmychadla, na dálnici se blíží 30 mpg a stojí více než 32 000 $, které zasáhnou Veloster N pouze se všemi správnými notami.

Hyundai však v roce 2019 prodal pouze 2212 modelů, což je v porovnání s konkurencí malý počet.

Čestné uznání společnosti Ford Transit Connect. To bylo auto, na které jsem moc nepomyslel. Zdá se, že je v mém okolí preferují květinářství a řidiči dodávek. Ale jeden čtenář i86hotdogs, často v komentářích u příspěvků, které ukazují, co Transit Connect dokáže na akcích RallyCross. Zapomeňte na květinové zásilky, Transit Connect je karoserie pickupu!

Jaká jsou dnes nejvíce podceňovaná auta na prodej?

READ  Apple údajně zasílá varovnou zprávu čínskému úniku

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *