Jak zobrazit sdílení obrazovky FaceTime s Windows na PC

iOS 15 přináší řadu významných změn, včetně vylepšeného zpracování upozornění, režimů zaostření a přepracovaných aplikací, jako je Počasí a Mapy. Snad největší změnou v systému iOS 15 je nový zážitek FaceTime, který nyní nabízí sdílení obrazovky, přístup k Windows, Android a další.

Apple přinesl do volání FaceTime režimy prostorového zvuku a portrétu. Nové funkce SharePlay umožňují uživatelům sledovat televizní pořady a filmy nebo poslouchat hudbu společně. S SharePlay můžete také sdílet živý pohled na obrazovku s hovorem. Jedná se o skvělé funkce pro uživatele iOS a macOS a díky odkazům FaceTime poskytujícím podporu na celém webu už nebudou zákazníci Apple jediní, kdo volání FaceTime používají.

I když nemusíme mít aplikaci FaceTime pro Android, která je nutná po dlouhou dobu, uživatelé iOS mohou Vytvořte odkaz K volání FaceTime lze přistupovat prostřednictvím standardního webového prohlížeče na mobilním nebo stolním zařízení. Webová aplikace nemá všechny funkce, které byly přineseny do FaceTime s iOS 15, ale můžete sdílet obrazovku s dalším softwarem.

Sdílení obrazovky na FaceTime z Windows pomocí OBS

OBS (Open Broadcaster Software) je open source software vytvořený pro nahrávání videa a živé vysílání z různých zařízení na téměř jakoukoli platformu. Plugin „VirtualCam“ byl vytvořen, aby umožnil programu zobrazovat se v jiných aplikacích jako běžná webová kamera, a nedávno byl tento plugin integrován do hlavní verze OBS. S OBS můžeme sdílet naši obrazovku na zařízení Windows pomocí volání FacTime.

Chcete-li začít, jen Stáhnout OBS a nainstalujte jej do počítače.

Při prvním otevření OBS se vám zobrazí průvodce automatickou konfigurací. OBS je výkonný software a vypadá komplikovaně, ale jeho provoz jako virtuální kamery je jednoduchý. Stačí zvolit „Budu používat pouze výchozí fotoaparát“. OBS automaticky doporučí nastavení kvality vašeho počítače, proto klikněte na Další.

READ  Trusted Leaker dnes na WWDC nenavrhuje žádné MacBooky Pro ani jiná hardwarová oznámení

Chcete-li zahájit snímání obrazovky, vyberte v části Zdroje „+“ a vyberte možnost Zachytit zobrazení. Poté se zobrazí okno „Vytvořit zdroj“. Jednoduše klikněte na OK a vytvořte nový snímek obrazovky.

Otevře se nové okno. Pokud máte k počítači připojeno více monitorů, budete muset vybrat obrazovku, kterou chcete zachytit, v části Výběr zobrazení a poté kliknout na OK.

V závislosti na rozlišení obrazovky možná budete muset upravit velikost snímání obrazovky tak, aby se vešla do okna. Jednoduše klikněte a přetáhněte červené rohy, aby se vešly, a poté klikněte na „Spustit virtuální kameru“ směrem do pravého dolního rohu.

Vyberte snímek obrazovky v FaceTime

Po připojení k hovoru FaceTime z odkazu v počítači se systémem Windows kliknutím na tři tečky v levém dolním rohu otevřete Nastavení. V části Fotoaparát vyberte možnost „Virtuální kamera OBS“ a začněte sdílet obrazovku.

FaceTime automaticky vezme video, které není čtvercové, a před odesláním přes FaceTime jej rozdělí na čtverec. Můžete dále zmenšit velikost zachycení obrazovky v OBS, aby se zobrazila celá obrazovka, ale pak přidáte černé pruhy v horní a dolní části videa, takže je to osobní preference v závislosti na tom, co chcete sdílet.

Pokud jste tuto metodu vyzkoušeli a shledali ji užitečnou, dejte nám vědět v komentářích! iOS 15 je aktuálně v beta verzi a veřejnosti bude k dispozici letos na podzim.

FTC: K výdělku používáme přidružené odkazy. Více.


Podívejte se na 9to5Mac na YouTube pro další novinky Apple:

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.