Jak zobrazit sdílení obrazovky FaceTime s Windows na PC

iOS 15 přináší řadu významných změn, včetně vylepšeného zpracování upozornění, režimů zaostření a přepracovaných aplikací, jako je Počasí a Mapy. Snad největší změnou v systému iOS 15 je nový zážitek FaceTime, který nyní nabízí sdílení obrazovky, přístup k Windows, Android a další.

Apple přinesl do volání FaceTime režimy prostorového zvuku a portrétu. Nové funkce SharePlay umožňují uživatelům sledovat televizní pořady a filmy nebo poslouchat hudbu společně. S SharePlay můžete také sdílet živý pohled na obrazovku s hovorem. Jedná se o skvělé funkce pro uživatele iOS a macOS a díky odkazům FaceTime poskytujícím podporu na celém webu už nebudou zákazníci Apple jediní, kdo volání FaceTime používají.

I když nemusíme mít aplikaci FaceTime pro Android, která je nutná po dlouhou dobu, uživatelé iOS mohou Vytvořte odkaz K volání FaceTime lze přistupovat prostřednictvím standardního webového prohlížeče na mobilním nebo stolním zařízení. Webová aplikace nemá všechny funkce, které byly přineseny do FaceTime s iOS 15, ale můžete sdílet obrazovku s dalším softwarem.

Sdílení obrazovky na FaceTime z Windows pomocí OBS

OBS (Open Broadcaster Software) je open source software vytvořený pro nahrávání videa a živé vysílání z různých zařízení na téměř jakoukoli platformu. Plugin „VirtualCam“ byl vytvořen, aby umožnil programu zobrazovat se v jiných aplikacích jako běžná webová kamera, a nedávno byl tento plugin integrován do hlavní verze OBS. S OBS můžeme sdílet naši obrazovku na zařízení Windows pomocí volání FacTime.

Chcete-li začít, jen Stáhnout OBS a nainstalujte jej do počítače.

Při prvním otevření OBS se vám zobrazí průvodce automatickou konfigurací. OBS je výkonný software a vypadá komplikovaně, ale jeho provoz jako virtuální kamery je jednoduchý. Stačí zvolit „Budu používat pouze výchozí fotoaparát“. OBS automaticky doporučí nastavení kvality vašeho počítače, proto klikněte na Další.

READ  3 věci, které Android 12 umí a Android 11 neumí

Chcete-li zahájit snímání obrazovky, vyberte v části Zdroje „+“ a vyberte možnost Zachytit zobrazení. Poté se zobrazí okno „Vytvořit zdroj“. Jednoduše klikněte na OK a vytvořte nový snímek obrazovky.

Otevře se nové okno. Pokud máte k počítači připojeno více monitorů, budete muset vybrat obrazovku, kterou chcete zachytit, v části Výběr zobrazení a poté kliknout na OK.

V závislosti na rozlišení obrazovky možná budete muset upravit velikost snímání obrazovky tak, aby se vešla do okna. Jednoduše klikněte a přetáhněte červené rohy, aby se vešly, a poté klikněte na „Spustit virtuální kameru“ směrem do pravého dolního rohu.

Vyberte snímek obrazovky v FaceTime

Po připojení k hovoru FaceTime z odkazu v počítači se systémem Windows kliknutím na tři tečky v levém dolním rohu otevřete Nastavení. V části Fotoaparát vyberte možnost „Virtuální kamera OBS“ a začněte sdílet obrazovku.

FaceTime automaticky vezme video, které není čtvercové, a před odesláním přes FaceTime jej rozdělí na čtverec. Můžete dále zmenšit velikost zachycení obrazovky v OBS, aby se zobrazila celá obrazovka, ale pak přidáte černé pruhy v horní a dolní části videa, takže je to osobní preference v závislosti na tom, co chcete sdílet.

Pokud jste tuto metodu vyzkoušeli a shledali ji užitečnou, dejte nám vědět v komentářích! iOS 15 je aktuálně v beta verzi a veřejnosti bude k dispozici letos na podzim.

FTC: K výdělku používáme přidružené odkazy. Více.


Podívejte se na 9to5Mac na YouTube pro další novinky Apple:

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *