Jak vidět předpovědi, rozpory a mezinárodní přátelství

Mezinárodní přátelství

Itálie a Česká republika se v pátek postaví proti sobě na Stadio Renado Dol’ara v mezinárodním přátelském zápase. Podívejte se, jak hra vypadá, náhledy zápasů, informace, předpovědi a šance.

Nicole Parella z Itálie (vlevo) a Ontrage Gudella (vpravo) z České republiky.  (Kazeta)

Fotbal

Nicole Parella z Itálie (vlevo) a Ontrage Gudella (vpravo) z České republiky. (Kazeta)

Itálie Poskytování Česká republika Pátek 4. června 2021 ve studiu Renato Dol’ara v Bologni v 15:45 (ET) Mezinárodní přátelství. Zde najdete vše, co potřebujete vědět o tomto jedinečném fotbalovém utkání, například předpovědi, rozpory, děje a jak sledovat nebo streamovat hru naživo.

Bude jejich Páté celkové setkání. Česká republika dosud nepotvrdila vítězství v převratu, zatímco Itálie oslavovala vítězství pro všechny. Čtyři případy Zatím a Žádné shody Dokončeno losováním.

Jejich poslední zápas se odehrál 10. září 2013 a skončil kvalifikací na mistrovství Evropy 2014 v Itálii remízou 2: 1. To slibuje, že bude ještě více vzrušující konfrontací, když se obě země v roce 2021 poprvé od té doby střetnou s mezinárodním přátelstvím.

Itálie vs Česká republika: Informace o zápase

Datum: 4. června 2021
Čas: 15:45 (ET)
Umístění: Stadion Renato Dol’ara, Bologna

Itálie vs Česká republika: Čas je ve Spojených státech moudrý

A: 15:45
CD: 14:45
MD: 13:45
BT: 12:45

Itálie vs Česká republika: Storylines

Italská fotbalová reprezentace mužů dosud hrála na čtyřech mezinárodních turnajích. Hráli ve třech kvalifikacích na mistrovství světa ve skupině C a všichni vyhráli. Vedlejší úder Roberta Manciniho Severní Irsko, Bulharsko a Litva zvítězily 2: 0. Později byli konfrontováni San Marino Na přátelské výstavě, na cestě kolem nich Konečný výsledek byl 7-0

Česká republika mezitím v roce 2021 hrála pouze ve třech mezinárodních zápasech, z nichž všechny jsou kvalifikační pro mistrovství světa. Přišli proti Estonsko A zvítězil 6: 2, remizoval 0: 0 proti Belgii a prohrál s Walesem 1: 0.

Soupeři mají 25letou historii konfliktů, z nichž první předcházela 14. června 1996 a skončila vítězstvím České republiky 2: 1 na mistrovství Evropy 1996 v Enfieldu v Liverpoolu. Díky této vzrušující konfrontaci se podívejme, kdo z nich bude nejlepší stranou v mezinárodním přátelství.

Jak sledovat nebo streamovat Itálii zdarma proti České republice ve Spojených státech

Mezinárodní přátelský zápas 2021 mezi Itálií a Českou republikou se bude konat v pátek na Boloňském stadionu Stadio Renado Dol’ara. Aplikace TUDNxtra, TUDN.com, TUDN Ve Spojených státech.

Itálie vs Česká republika: Předpovědi a rozpory

Všechny rozpory jsou ve prospěch Itálie. FanDuel je vidí pouze jako oblíbené, a proto se tento víkend vzdali -165 šancí na výhru. Česká republika má zatím kurzy +420, které rozruší hráče Roberta Manciniho, zatímco remíza by mohla vést k výplatě +270.

FanDuel
Itálie -165
Připevnit +270
Česká republika +420

* Rozpory poskytované společností FanDuel

READ  Připravte se na chladné počasí: Zima se blíží do Česka

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *