Jak smlouva Vit Krejci ovlivňuje soupisku

OKC Thunder se plazí ke startu sezóny 2021-22 NBA. Thunder otevírají bootovací tábor na konci září, takže se jejich seznam začíná rýsovat.

Mimo sezónu mohou týmy nést 20 hráčů, než se tento počet sníží na 17 aktivních členů, než se 20. října otevře základní část.

Thunder se vyměnil za Vita Krejciho během draftu NBA 2020, kdy Washington Wizards využili 37. výběr na české stráži.

Oklahoma City Krejciho očividně oceňuje, protože ho minulý rok rehabilitovala v OKC poté, co venku utrpěl prasklý ACL. Začátkem této sezóny tým koupil jeho smlouvu v zahraničí, aby donutil Thundera, aby ho podepsal na dohodu NBA podle CBA.

Jak Vit Krejci ovlivňuje budoucnost seznamu OKC Thunder

Sam Prieste pozastavil čtyřletou smlouvu, s plnou zárukou prvního roku na 21letého. Druhý rok transakce zahrnuje pouze asi 800 000 dolarů v garantovaných fondech, přičemž tři a čtyři roční období jsou možnosti týmu.

Nakonec je tento náhrdelník klasický Presti, který se ukazuje jako výhodný obchod. Podobný tomu, který dal 26letému poštovnímu hráči Gabrielu Dickovi. V NBA je nákup 800 000 dolarů jako utratit pět dolarů za kávu Starbucks. Bylo by lepší ušetřit peníze a pít kávu z domova? Jistě, ale zruinuje nás to? vůbec ne.

Chcete slyšet svůj hlas? Připojte se k týmu Thunderous Intentions!

Napište nám!

Krejčí bude mít sezónu NBA 2021-22, aby dokázal, že patří do této ligy. Má dokonce výhodu Decku, který byl ve státech více než rok, uvnitř zařízení Thunder a viděl nadcházející sezónu, která zahrnuje 82 her, plné soustředění a skutečné sezónní postupy.

Deck dostal pouhých 10 zápasů NBA, než se generální manažer Oklahoma City Thunder Sam Presti rozhodl Argentince udržet. Krejci bude mít každou příležitost vnutit ruku OKC.

READ  Boj o Ukrajinu

Po zranění ACL se očekává, že zatímco Vit získává místo v NBA na plný úvazek, tráví hodně času přes ulici v G-League pro OKC Blue.

Přizpůsobit se nové lize, novému stylu hry, spoluhráčům a znovu získat sebevědomí po velkém zranění by bylo od našeho brankáře roku hodně žádaného.

Již jsem obdržel komentáře, přímé zprávy, texty a zmínky o Twitteru ohledně „problému opatrovnictví“ v Oklahoma City. No zvykej si. Přesně tak se Marc Deniault a Presti snaží budovat tým pro nadcházející roky.

V tomto systému neexistuje skutečný brankář, všichni jsou jen basketbalisté. Shai Gilgeous-Alexander je 6’6 s rozpětím křídel 6’11, Josh Giddey tlačí 6’9, Lu Dort je 6’3, Tre Mann a Ty Jerome 6’5, Theo Maledon je 6’4, a pokud mám chuť počítat Charlie Brown mladší v 6’6, uvidíte, kam to směřuje.

V 6’8 může být Krejci uveden jako brankář, ale bude hrát téměř všude na podlaze jako zbytek týmu Thunder. Nenechte se zmást G ve sloupci pozic těchto hráčů. Oklahoma City nemá problém s hlídáním, mají problém s talentem. Cykluje mezi hráči bez ohledu na písmeno vedle jejich jména, takže najít špičkový talent je přesně to, co musí udělat.

Udrží OKC Thunder dlouhodobě Vit Krejciho? Řekněme, že nehodlám závodit v obchodě Team Thunder a koupit si triko Krejci. Se třemi výběry v prvním kole v draftu NBA 2022 a také s rostoucím počtem pravidelných sezónních soupisek bude krize v soupisce těsná a v červenci se dočká spousty prodejů.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.