Jak sledovat UEFA Nations League: Čas Španělsko vs Švýcarsko, živě zdarma

Švýcarsko vs Francie upozorňuje na přeplněné třetí kolo Ligy národů UEFA 2022, které začíná ve čtvrtek 9. června (9. 6. 2022) v 15:00 ET.

Zápas na Stade de Geneve je jedním z 26 zápasů, které se odehrají v rámci třetího hracího kola, které trvá od čtvrtka do soboty 11. června. sportovní síť fubocož je exkluzivní kanál pro fuboTV vysílací služba. Vybrané zápasy budou vysílány také kabelovou televizí. Kompletní vývojový diagram je níže.

Oba týmy se ve třetím kole snaží proniknout do vítězného sloupce. Španělsko si zatím připsalo dvě remízy proti Portugalsku (1:1) a Česku (2:2), Švýcarsko je na konci skupiny. 2 uspořádání se ztrátami pro oba týmy.

V UEFA Nations League jsou evropské národy rozděleny do tří samostatných lig (A, B a C) a poté rozděleny do čtyř skupin v každé lize. Čtyři vítězové každé skupiny v lize A postupují do finále, zatímco spodní týmy z každé skupiny ligy A sestupují do ligy B (a jsou nahrazeny vítězi každé skupiny ligy B).

Portugalsko, Španělsko, Švýcarsko a Česká republika tvoří Ligu A, skupinu 2, kterou Portugalsko aktuálně vede (1-1-0) s góly.

Jaký je program Ligy národů UEFA na zápas 3?

Všechny časy ET.

Čtvrtek 9. června

READ  Disney+ se v létě 2022 spustí v dalších 42 zemích. Porazí Netflix?

pátek 10. června

Sobota 11. června

Jediným místem, kde můžete sledovat přímý přenos každého zápasu během třetího kola, je zapnutý fuboTVkterá novým předplatitelům nabízí omezenou bezplatnou zkušební verzi.

Mohu si vsadit na hry?

Mobilní sportovní sázení je nyní v New Yorku legální, což znamená, že nyní můžete sázet na americký a mezinárodní fotbal ze svého telefonu. Shromáždili jsme některé z nejlepších úvodních nabídek, které vám pomohou orientovat se ve vašich prvních sázkách BetMGMA VandelA králůA bodyA Caesarova sportovní kniha A BetRivers.

Co je fuboTV?

FuboTV je online živá televizní služba, která nabízí více než 100 kanálů, jako jsou NFL Network, NBA TV, PAC 12 Networks, zprávy, zábava a místní kanály. Nabízí úložný prostor DVR a je určen pro lidi, kteří chtějí odříznout kabel, ale nechtějí přijít o živé televizní vysílání a své oblíbené sporty.

READ  Jihokorejský generální ředitel OTT hovoří o původním plánu ve výši 900 milionů dolarů - termín

Má také vlastní fubo sportovní síť, která nabízí originální program a exkluzivní živé sportovní akce.

FuboTV Je přístupný na adrese Amazon FireA jablkoA AndroidA ChromecastA Rocco A Velbloud.

Kolik stojí fuboTV?

Rodinný balíček stojí 64,99 $ měsíčně, obsahuje 120 kanálů, 250 hodin prostoru DVR a lze jej používat na třech obrazovkách současně.

The fubo Elite balíček (79,99 $/měsíc) Nabízí více než 170 kanálů včetně Showtime.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.