Jak sledovat „After We Fall“ online zdarma

Josephine Langford a Hero Fiennes Tiffin jsou zpět pro další film, který bude mít pod límečkem „Afternators“ po celém světě. poté, co jsme padli, Příchod na obrazovky letos na podzim je třetím pokračováním po, po Franšízové ​​podnikání.

Tentokrát Stans „Hessa“ zjistí, zda vztah Hardina a Tessy může přežít jeho poslední přesun do Seattlu za prací. Nový film také nabídne spoustu zapařených scén, které jsou velmi oblíbené mezi fanoušky seriálu, kterému se říká „padesát šedých tváří pro mládež. „

v některých zemích, Poté, co jsme padli Lze jej streamovat online zdarma. Pokračujte ve čtení, abyste zjistili, jak můžete film sledovat – a zda žijete v oblasti, kde jej můžete sledovat bez placení.

Kdy je „After We Fall“?

Američtí fanoušci franšízy se na film mohou podívat hned teď. V USA se film dostal do kin a na platformy videa na vyžádání v úterý 19. října. Film je v současné době k zapůjčení v USA od Apple TV, Amazon, Vudu, Microsoft, Redbox, DirecTV a Spectrum on Demand za 19,99 $. Film je k dispozici také na platformách VOD v Kanadě a Rusku.

v Hongkongu, Indii, Japonsku, Malajsii, na Filipínách a v Thajsku, Poté, co jsme padli Už streamuje na Netflixu.

Fanoušci na jiných místech si budou muset počkat do 22. října, kdy se film dostane do streamovacích služeb v desítkách zemí.

Jak sledovat „After We Fall“ online zdarma

Diváci mimo Spojené státy nemusí být první, kdo film viděl, ale mohou ho sledovat zdarma. Je to proto, že zatímco film byl v USA uveden do kin a na VOD, v jiných regionech přichází 22. října přímo na Amazon Prime Video.

Film měl prémiové vydání v následujících zemích: Argentina, Austrálie, Rakousko, Belgie, Bolívie, Brazílie, Bulharsko, Chile, Kolumbie, Kostarika, Česká republika, Dánsko, Ekvádor, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Guatemala , Honduras, Maďarsko, Indonésie, Irsko, Itálie, Lotyšsko, Litva, Mexiko, Nizozemsko, Nový Zéland, Norsko, Paraguay, Peru, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Singapur, Jižní Afrika, Jižní Korea, Španělsko, Švýcarsko, Turecko, Spojené království a Venezuela.

READ  Piers Morgan po smutném výstřelu rozbil golfový míček ve slavném hotelu St Andrews

V těchto zemích mohou noví zákazníci Amazon Prime Video sledovat film během 30denní bezplatné zkušební verze služby. To jim dává spoustu času na sledování Poté, co jsme padli Kromě dvou předchozích filmů ve franšíze, po, po (2019) a po naší srážce (2020).

Kdy? Poté, co jsme padli Dostane se ke streamovacím službám v USA, pravděpodobně během několika měsíců. po naší srážce Na Netflix dorazil v prosinci 2020, tři měsíce po jeho spuštění v září loňského roku. Pokud bude třetí film následovat, měl by být uveden na Netflix v lednu 2022.

Protože však Netflix již nenabízí bezplatnou zkušební verzi, američtí diváci nebudou moci legálně streamovat film zdarma.

Josephine Langford a Hero Fiennes Tiffin ve filmu After We Fall. Film přichází na Amazon Prime Video 22. října v desítkách zemí.
Video Amazon Prime

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *