Jak sledovat a streamovat semifinále světového lakrosu: Anglie vs Kanada – Jak sledovat a streamovat zápasy Major League a College Sports

Jak sledovat a streamovat semifinále světového lakrosu: Anglie vs Kanada – Jak sledovat a streamovat zápasy Major League a College Sports

Druhá nasazená Kanada (5-1) se střetne s třetí nasazenou Anglií (4-2) ve svém druhém semifinálovém utkání ve čtvrtek večer na Unitas Stadium v ​​Towsonu v Marylandu o mistrovství světa žen v lakrosu v roce 2022. Spojené státy bojují na druhé straně s Austrálií straně oblouku.

Jak dnes sledovat druhé semifinále Mistrovství světa v lakrosu žen 2022, Anglie proti Kanadě:

Datum zápasu: 7. července 2022

Čas zápasu: 21:00 východního času

Televize: ESPN2

Přímý přenos semifinálového zápasu mezi Anglií a Kanadou na fuboTV: Začněte svou bezplatnou zkušební verzi ještě dnes!

Kanada dosáhla zápasu o zlatou medaili na každém z posledních dvou světových šampionátů, přičemž v obou případech prohrála se Spojenými státy.

Oba týmy se v neděli utkaly v bazénovém utkání, kde Kanada vyhrála 13:8. Angličané vedli ve druhém poločase 4:2, než Kanaďané vstřelili čtyři góly v řadě a ujali se definitivně vedení.

READ  Nejnovější: Nová studie ukazuje účinnost vakcín COVID | Obchodní

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *