Jak se případy virů zrychlují, Soul říká uživatelům tělocvičen, aby zpomalili

Kang Seung-hyun, učitel a bývalý hráč ragby, který se připravuje na fitness fotografii, uvedl, že jeho tělocvična se rozhodla spíše vypnout běžecký pás než vynucovat pomalé tempo. Kola však zůstala otevřená z důvodů, kterým nerozuměl.

„Takže nemůžeme běhat ani používat běžecký pás, ale můžeme jezdit na kole? Řekl mi:

Ralph Yun, trenér CrossFitu, který učil posledních pět měsíců, řekl, že poslech hudby v tempu podobném vaší srdeční frekvenci může zvýšit výkon, ale nutně vás to nemusí nutit k většímu cvičení.

„Můžete poslouchat pomalou hudbu a trénovat stejně tvrdě,“ řekl.

Costas Karagorges, profesor na Brunel University v Londýně, který 30 let studoval vliv hudby na cvičení, byl pobaven doporučeními, která nazval „směšnými“.

„Pokud jsou lidé dostatečně motivovaní k tomu, aby cvičili s vysokou intenzitou, nic jim na hudbě nezabrání,“ řekl.

Výzkum však ukázal, že hudba může dramaticky změnit cvičení jednotlivce, i když ne tak, jak to zamýšlely korejské úřady.

Ideální nastavení pro aerobní cvičení, jako je běh na běžeckém pásu nebo jízda na kole, je 120 až 140 úderů za minutu, uvedl Dr. Karageorgis. Hudba může odvrátit vaši mysl od pocitu únavy, snížit vaše vědomí toho, jak tvrdě vaše tělo pracuje, a zlepšit náladu. Hlasitá hudba, větší než 75 decibelů, může zintenzivnit cvičení, i když velmi hlasitá hudba vytváří riziko problémů se sluchem, jako je tinnitus.

Řekl, že nebyl překvapen, že úředníci ve zdravotnictví zvolili 120 úderů, protože existuje výzkum, který naznačuje, že to bylo v některých ohledech „klíčové snížení“. Je to zhruba dvojnásobek minimální zdravé srdeční frekvence v klidu a 120 kroků za minutu je běžnou rychlostí chůze, řekl. Svatební DJ mu řekli, že použijí 120-tempovou píseň, aby nalákali lidi na taneční parket (píseň Whitney Houston „chci si s někým zatancovatPříjezd kolem 120).

READ  Změna klimatu: Pákistán vypouští méně než 1 % světových skleníkových plynů. Teď se topí

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.