Jak se dívat na Teen Wolf: The Movie – kde streamovat online

Jak se dívat na Teen Wolf: The Movie – kde streamovat online

Více než pět let po uzavření série Teen Wolf na MTV se tvůrce Jeff Davis a velká část původního obsazení vrací do Beacon Hills pro zcela nové pokračování. Film Teen Wolf: The Movie, odehrávající se v roce 2026, se soustředí kolem 33letého Scotta McCalla, který se sešel se svou skupinou, aby odrazil novou hrozbu. Přečtěte si naši úplnou recenzi Teen Wolf: The Movie pro více informací.

Teen Wolf: The Movie je nyní k dispozici ke streamování online právě teď. Pokud vás zajímá, jak a kde si jej můžete sami prohlédnout, podívejte se na informace níže.

Jak se dívat na Teen Wolf: The Movie online

Teen Wolf: The Movie je k dispozici exkluzivně na Paramount+místo Netflix nebo HBO Max. Pokud máte aktuálně předplatné Paramount+, můžete film streamovat zdarma na platformě právě teď.

Jak se dívat na seriál Teen Wolf na MTV

Ti, kteří chtějí zachytit sérii Teen Wolf na MTV, mají štěstí, protože v současné době existuje několik možností streamování. Všech šest sezón Teen Wolf je streamováno na Paramount+, Amazon Prime Video a Hulu. Pokud tyto streamovací služby nemáte, můžete si epizody/sezóny pronajmout nebo zakoupit také na Amazonu nebo Apple TV. Přejděte na níže uvedené odkazy a sledujte seriál Teen Wolf:

Co je Teen Wolf: The Movie?

Teen Wolf: The Movie je pokračováním televizního seriálu Teen Wolf od MTV. Zde je oficiální synopse zápletky od společnosti Paramount:

V Beacon Hills vychází úplněk a s ním se objevilo děsivé zlo. Vlci znovu vyjí a volají po návratu Banshee, Werecoyotes, Hellhoundů, Kitsunes a každého měňavce v noci. Ale pouze vlkodlak jako Scott McCall, již není teenager, ale stále je alfa, může shromáždit nové spojence a znovu sjednotit důvěryhodné přátele v boji proti možná nejmocnějšímu a nejnebezpečnějšímu nepříteli, kterému kdy čelili.

Teen Wolf: Obsazení filmu

Teen Wolf: The Movie napsal Jeff Davis a režíroval Russell Mulcahy. Hrají tito herci:

  • Tyler Posey Jako Scott McCall
  • Crystal Reed Jako Alison Argentová
  • Holandsko Roden Jako Lydia Martin
  • Tyler Hoechlin Jako Derek Hill
  • Shelly Hennigová Jako Malia Tate
  • Colton Haynes Jako Jackson Whittemore
  • JR Bourne Jako Chris Argent
READ  "Zavolejte mého agenta!" Sada pro více mezinárodních repasů

Teen Wolf: Hodnocení filmů a běh

Teen Wolf: The Movie is Hodnoceno TV-MA. Film celkem funguje 2 hodiny 20 minut.

Jak se dívat na původní film Teen Wolf

Ti, kteří hledají plný zážitek Teen Wolf, by se také mohli chtít podívat na film z roku 1985, který inspiroval sérii MTV. Teen Wolf je film z roku 1985 s Michaelem J. Foxem v hlavní roli, který je k dispozici pro streamování HBO Max. Pokud nejste předplatitelem této služby, můžete si film vypůjčit nebo koupit na Amazonu nebo Apple TV. Přejděte na níže uvedené odkazy a podívejte se na původní film Teen Wolf:

Jordan pokrývá hry, pořady a filmy jako spisovatel na volné noze pro IGN.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *