Jak pokračuje raketový útok Hamásu na Izrael, během vystoupení Fox News Tri-ingest explodují rakety

Během zahraničního korespondenta Fox News bylo slyšet exploze Požití stromu Vzhled na ‚Speciální zpráva‘ Jako teroristická organizace Hamas Pokračoval jsem ve střelbě raket Izrael Pozdě v pondělí.

Požití: Tyto rakety v tomto okamžiku pokračují v palbě na jižní Izrael podél pásma Gazy. Nad našimi hlavami slyšíme izraelské drony a bojová letadla. Izrael se chystá pomstít tamním frakcím.

Pondělí připadá na den Jeruzaléma. Státní svátek připomíná izraelské zmocnění se východního Jeruzaléma v roce 1967. Město bylo také prvním terčem frakcí uvnitř Gazy, které na něj dnes večer vystřelily šest raket. Palba bombardování je první z více než stovky raket vystřelených na Izrael Hamasem a Islámským džihádem, kteří tvrdí, že budou podporovat palestinský odpor za každou cenu.

„Nebudeme tolerovat újmu našim zemím, našemu velitelství, našim občanům nebo našim vojákům. Kdokoli na nás zaútočí, zaplatí velkou cenu,“ takže slova izraelského premiéra Benjamina Netanjahua se již začala ozývat napříč Gazou.

V důsledku izraelské odplaty bylo zabito nejméně 20 lidí, z nichž některé byly děti. Jak to všechno končí? To je dnes večer velká otázka. Existuje možnost jednání o příměří vedeném Egyptem, ale tato jednání mohou trvat dny.

Kliknutím sem zobrazíte celou část

READ  Myanmarská policie v jednom z nejkrvavějších dnů od převratu zastřelila dva protestující

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.