Jak často voliči Oscarů schvalují výběr ocenění Critics ‚Choice Awards?

7:00 PDT 3. 5.21

podle

Mickey O’Connell

Ignorování nejlepšího snímku, výběr kritiků předpovídá děsivou přesnost pro každého, kdo nadále získává Oscary.

Obnovená kritika Hollywoodské asociace zahraničního tisku a jejích cen Zlatý glóbus opět vedla mnoho lidí v tomto odvětví k přehodnocení vrcholu kalendáře sezóny ocenění – to znamená, kdo určí cestu vedoucí k Oscary.

Ceny kritiků jsou přirozenou volbou pro prediktora, přičemž druhá velká popularita v kalendáři přichází týden po Globes, 7. března. A zatímco kritici jsou stěží imunní vůči vlastní kontroverzi, jsou překvapivě spolehlivými prediktory. Dostanu Oscara. Téměř 400 členů filmové pobočky Asociace kritiků za posledních pět let hlasovalo v souladu s Filmovou akademií 73 procent času v šesti hlavních kategoriích – Nejlepší film, Nejlepší režisér a Čtyři herecké závody. Šance jsou nejlepší v kategorii vedlejších hereček, přičemž výběr kritiků bezchybně odráží Oscara od roku 2010.

Pokud jde o kontrasty, nejlepší střela a nejlepší herečka zůstávají divokými kartami. V roce 2019 kritici skutečně předali dvě ceny za nejlepší herečku – a nešli k případné vítězi Oscara Olivii Colemanovi.

Tento příběh se poprvé objevil v časopise The Hollywood Reporter z 3. března. Kliknutím sem se přihlásíte k odběru.

READ  MDP 5,26 | Newen

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *