Jacobo Barrella získal ocenění MAWPC Rookie of the Week

BRIDGEPORT, PA – (21. září 2021) – Středoatlantická konference vodního póla (MAWPC) vyhlásila v úterý vítěze týdenních cen s nováčkem z Fordhamu. Jacobo Barilla (Neapol, Itálie) Byl zvolen nováčkem týdne. Toto je druhé po sobě jdoucí startovní ocenění týdne pro berany, které minulý týden obdržel George Papnicolaou.

Parrella byl pro 20. místo Rams fantastický, minulý víkend pomohl týmu k rekordnímu výsledku 4: 0 na Bison Invitational, ve čtyřech zápasech zaznamenal celkem 11 gólů a sedm asistencí. Začal víkend třemi góly a jednou asistencí při výhře nad #15 Bucknell a navázal na něj dvěma góly a jednou asistencí proti Mercyhurstu. Poté v sezóně vstřelil čtyři góly a při vítězství nad Wagnerem si připsal tři asistence a proti Mount Saint Mary zaznamenal dva góly a dva asistoval.

Poté, co Parilla zmeškala úvodní víkend při hraní na Itálii na mistrovství světa juniorů v České republice, skončila čtvrtá nad Berany v gólech (15) a bodech (27), přičemž se umístila na druhém místě v asistencích (12).

Berani jsou tento víkend zpět v akci, úvodní zápas doma v neděli 26. záříNS, když v 11:00 hod. pořádají námořnictvo v centru plukovníka Francise B. Mesmora Aquatics.

READ  Napětí na mistrovství světa juniorů a pět vyhlídek na sledování národních zpráv

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *