Jacob Vrana z Red Wings se vrátil z programu pomoci hráčům West & SoCal News

DETROIT (AP) – Detroit Red Wings Útočník Jacob Vrana v pátek poprvé po dvou měsících trénoval, do týmu se vrátil poté, co byl zařazen do programu asistencí hráčů hráčské asociace NHL.

Fraňa odmítl upřesnit důvod svého vstupu do programu.

„V životě jsou větší věci než hokej a ty si musíte zorganizovat,“ řekl Vrána. „Musíte udělat pár důležitých rozhodnutí ve svém životě a pak v hokeji.“

Šestadvacetiletý Vrana si v říjnu připsal gól a asistenci při výhře v New Jersey ao dva dny později z osobních důvodů nenastoupil proti Los Angeles Kings.

Čech Vrána má na kontě 98 gólů a 91 asistencí ve 323 zápasech základní části.

Vybral si ho Washington jako 13. volba na draftu 2014. Detroit získal Vranu výměnou s Capitals v dubnu 2021 spolu s Richardem Pánikem v prvním a druhém kole výměnou za Anthonyho Mantha. Loni mu Red Wings udělili tříletý kontrakt v hodnotě 5,25 milionu dolarů na sezónu.

NHL a NHLPA zahájily program Player Assistance Program v roce 1996, který hráčům umožnil přístup k důvěrné telefonní lince a poradcům v každém městě v lize. Společně financovaná skupina pomáhá hráčům a jejich rodinám s duševním zdravím, zneužíváním návykových látek a dalšími problémy.

READ  Time Out řadí Letnou v Praze mezi nejúžasnější čtvrti světa

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *