Itálie porazila Českou republiku, zatímco Španělsko a Portugalsko remizovaly

Itálie pokračovala v perfektní přípravě na Euro 2020 v pátek vítězstvím nad Českou republikou 4: 0.

Muži Roberta Manciniho dali minulý týden San Marinu své obvyklé kopy výhrou 7: 0, ai když tentokrát nedali mnoho gólů, vypadali pohodlně od začátku do konce.

Byl to zabiják Lazia Ciro Immobile, který ve 23. minutě předvedl svůj tým dokonalým zásahem zevnitř pokutového území, a poté, co na českou bránu vystřelil jednu ránu za druhou, přidal krátce před koncem prvního gólu Nicolo Barilla druhý polovina.

Záložník Interu vypadal, že vyklouzl, když vyslal střelu z dálky, ale jeho pokus se zákerne otočil a nechal českou branku bezmocného Jiřího Pavlenku.

Itálie zůstala nahoře ve druhé polovině a trefila třetí gól vynikající střelou Lorenza Insigneho, který rychle následoval další gól Domenica Berardiho, který dovedl Itálii k pohodlnému vítězství.

Manciniho muži si užili více než Španělsko, které v průběhu dne remizovalo s Portugalskem 0: 0.

Tato hra nebude žít dlouho v paměti – s Portugalskem pouze jednou střelou na cíl a Španělskem jen dva – ale byla to hra, která by hodně znamenala pro Aymeric Laporte z Manchesteru City, který po střídání debutoval ve Španělsku. Jeho mezinárodní oddanost z Francie minulý měsíc.

Jinde najdete ty nejlepší zábavy ve Slovinsku, přičemž Gibraltar je na vítězné straně 6: 0. Josip Ilicic z Atalanty skóroval dvakrát, dva góly přidal Andreas Sporar a zábavu dokončili Jan Malakar a Jon Gorenc Stankovic.

Island, Maďarsko, Kosovo a Estonsko dosáhly těsných vítězství, zatímco Lotyšsko a Makedonie silné.

víceTom Gott, následuj hoCvrlikání!

READ  „Ostrov lásky“ cestuje do České republiky a na Slovensko - MipTV Summaries - Termín

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.