ITA vs CZR ECC T10 Eliminator Dream11 Predikce dnes: Tipy kriketu Fantasia na zápas Itálie vs Česká republika

ITA vs CZR ECC T10 Eliminator Dream11 Prediction & nbsp | & nbsp Zdroj obrázku: & nbsp Reprezentativní obrázek

Itálie a Česká republika remizují v T10 v kvalifikaci mistrovství Evropy v kriketu (ECC) mistrovství Evropy v kriketu (ECC) v pátek na Kartama Oval ve Španělsku. Nejdůležitější zápas začne ve 12:30 (indočínský čas).

Itálie nezačala svou kampaň skvěle, protože prohrála všechny své první čtyři zápasy v soutěži. Nicméně to nosili stylově, aby vyhráli další čtyři zápasy v řadě. Se čtyřmi vítězstvími, několika porážkami a osmi body skončil skupinovou fázi na třetím místě. Na druhou stranu si Česká republika prošla rozporuplnou cestou. Vyhráli první tři zápasy v řadě. Poté prohráli pět her v řadě, a skončili tak čtvrtí se šesti body.

Itálie přichází po svém působivém vítězství nad Německem v jejich posledním zápase ve skupinové fázi, kde se podívala na to nejlepší. Na palubě nastříleli 119 přihrávek a trefili se jako první, přičemž nahoře bodovali Nizar Ahmed a Amir Sharif. S míčem se jim podařilo vytáhnout Němce za pouhých 84, protože Ravi Paul a Damith Kosala způsobili zmatek se čtyřmi a třemi brankami, v daném pořadí.

Česká republika skončila další porážkou proti jedenáctému týmu Anglie. Angličtinu nastavili na cíl 74, který lze snadno opravit pomocí 8 branek a dalších 3,2 jako náhrada. Baljit Singh byl nejlepším střelcem Itálie, zatímco Amir Sharif (15) a Jaspreet Singh (8) měli dosud nejvíce branek. Mezi prvními třemi hráči v České republice zůstávají Sudesh Wickramasekara, Arun Ashokan a Sabawoon Davizi. Satyajit Sengupta s 10 skalpy vybral nejvíce svých branek.

V obou dosavadních rozhovorech se oba týmy dvakrát porazily a mají tak vyrovnaný rekord. Itálie má ale na své straně dynamiku, zatímco Česká republika zabloudila, přestože skončila čtvrtá. Obě strany vypadají stejně stejně a měl by to být zajímavý boj.

READ  Trenér týmu USA David Hoff na paralympijských hrách 2022

Můj tým Dream11 pro dnešní zápas ITA vs CZR:

Nizar Ahmed, Sudesh Wickramasekara (vc), Akash Parmar, Imad Khan, Sabawon Dvizi, Baljit Singh, Ravi Paul, Amir Sharif (uprostřed), Satyajit Sengupta, Kaur Mehta, Kushal Mindon.

Pravděpodobnost hraní jedenáctého

Itálie

Amir Sharif, Imad Khan, Baljit Singh (kapitán), Damith Kosala, Hassan Ahmed, Irrfan Sheikh, Jaspreet Singh, Gaurawar Singh, Muhammad Imran, Nizar Ahmed (brankař), Ravi Paul

Pravděpodobnost hraní jedenáctého

Česká republika

Sabawoon Davizi, Arun Ashokan (kapitán), Sudesh Wickramasekara, Aakash Parmar, Kushal Mendon, Vyshakh Jagannivasan, Sharan Ramakrishnan, Naveed Ahmed, Keyur Mehta, Hilal Ahmad (brankář), Satyajit Sengupta

tým

Česká republika

Charan Ramakrishnan, Arun Ashokan (kapitán), Sudesh Wickramasekara, Sabawun Dvizi, Sahil Grover, Akash Parmar, Vishakh Jagnevasan, Satyajit Sengupta, Keur Mehta, Hilal Ahmed, Ali Waqar, Nizar Ahmed, Simit Patel.

Itálie

Baljit Singh (kapitán), Amir Sharif, Irrfan Sheikh, Muhammad Imran, Hassan Ahmed, Imad Khan, Manoj Rodrigo, Simranjit Singh, Ravi Paul, Damith Kosala, Gaurawar Singh, Nizar Ahmed, Adnan Muhammad, Janaka Wass, Jaspreet Singh.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.