iPhone 14 Pro by mohl mít děrovací kameru a skrýt Face ID pod obrazovkou

Zvěsti o nadcházející aktualizaci Apple iPhone 2022 se stále objevují, přičemž Twitter DylanDKT tvrdí, že řada iPhone 14 Pro bude obsahovat design s korálkovým otvorem pro přední kameru, přičemž většina hardwaru Apple Face ID bude umístěna. Pod zástěnou (místo ošklivého oka štěrbiny).

hlášení Potvrzuje předchozí fámy Od populárního analytika společnosti Apple Ming-Chi Kuo z konce minulého roku, který také tvrdil, že iPhone 14 Pro a 14 Pro Max 2022 přejdou na děrovací fotoaparát.

Apple provedl první velkou změnu v iPhone Face ID s loňskou řadou iPhone 13, která obsahovala o něco menší zářez než původní design, který Apple používal od iPhonu X z roku 2017.

Přesouvání matice Face ID ve spodní části obrazovky při zachování řezu má velký smysl: nastavení Face ID založené na infračerveném záření bude méně ovlivněno Rozmazané a slabé barvy existující pro Aktuální přední kamery pod obrazovkouA downgrade iPhone 14 Pro na menší clonu by Apple vrátil na linii s konkurenty Android, kteří už dlouho nechali obrovský zářez Applu v prachu s roky skromných designů fotoaparátů.

Zdá se však, že Apple může na tenký zářez pohlížet jako na designový rozdíl mezi jeho dražší řadou iPhone 14 Pro a standardními modely iPhone 14, o kterých se říká, že si zachovávají současný zářez Face ID.

Kromě toho se zdá, že ambice Apple pod displejem se budou stále rozšiřovat pouze na sadu kamer Face ID: Kuo zpráva na konci roku 2021 Tvrdil, že k dlouho zvěstovaným plánům Applu vrátit svůj Touch ID senzor ve formě snímače otisků prstů pod displejem dojde nejdříve v roce 2023.

READ  Fáma: Skutečný Mario titul asi nikoho nešokuje

Jak tvrdí DylanDKT Apple v roce 2022 vydá aktualizovaný model iPhone SE, který si zachová stejně široký design jako současný 2020 SE, ale s přidáním 5G a vylepšenými specifikacemi. Mezitím je skládací iPhone stále říkal Apple je ve fázi prototypování a údajně „hraje dlouhou hru, aby viděl, jak technologie postupuje“, než se zaváže ke spotřebitelskému zařízení – toto tvrzení je také v souladu s předchozími zprávami Kuo.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *