iOS 16.3 umožňuje uživatelům přidat widgety na zamykací obrazovku ke klasické tapetě

S iOS 16 představil Apple novou zamykací obrazovku pro iPhone, která uživatelům umožňuje přizpůsobit si ji pomocí různých widgetů, stylů písma a dokonce i více tapet. Aktualizace však odstranila klasické tapety pro iPhone a uživatelé, kteří před instalací aktualizace ještě jednu z nich měli, si ji nemohli přizpůsobit. To se ale změnilo s iOS 16.3.

Přizpůsobte si zamykací obrazovku iPhonu pomocí klasické tapety pro iOS

I když to Apple v něm nezmínil Poznámky k vydání iOS 16.3Nejnovější aktualizace iPhone OS umožňuje uživatelům přidat widgety na klasickou tapetu, ale pouze v případě, že je stále máte. Můžete také změnit styl písma.

Dříve, když se uživatel pokusil přizpůsobit zamykací obrazovku pomocí klasické tapety, která byla dodána s verzí před iOS 16, systém varoval, že zamykací obrazovku nelze přizpůsobit a uživatel si bude muset vybrat novou tapetu. Díky této změně se iOS zeptá uživatele, zda chce přidat novou tapetu nebo upravit stávající.

Toto říká zpráva:

Přizpůsobte si aktuální zamykací obrazovku

Aktuální přizpůsobení obrazovky uzamčení nahradí aktuální tapetu domovské obrazovky. Přidání nové tapety zachová stávající tapetu a vytvoří další.

Apple bohužel stále nedává uživatelům možnost vybrat si z jiných klasických tapet v iOS 16. A pokud klasickou tapetu odstraníte, nelze ji znovu přidat. Kvůli Nová zamykací obrazovkakteré obsahují animace a obrázky spolupracující s hodinkami a widgety, Tapety iOS 16 již nejsou statické obrázky. Místo toho jsou prezentovány v reálném čase.

Pokud si ale chcete do svého zařízení stáhnout tyto klasické tapety ze starých verzí iOS, stále máme k dispozici obrázkové soubory zde:

FTC: K vydělávání příjmů používáme přidružené odkazy. více.


Podívejte se na 9to5Mac na YouTube pro další novinky Apple:

READ  WhatsApp říká, že účty budou brzy použitelné až pro čtyři zařízení

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *