iOS 14.5: Siri již ve výchozím nastavení nepřevádí na ženské, byly přidány dvě nové možnosti

Jako součást dne IOS 14.5 beta 6, Apple provádí několik znatelných změn v Siri. Společnost říká, že Siri nebude výchozí pro ženský hlas počínaje iOS 14.5 a že na výběr přidává dvě další možnosti zvuku. Změny se vztahují také na HomePod.

Jak jsem zmínil jako první TechCrunchApple říká, že změna je součástí jejího trvalého závazku k rozmanitosti:

„Jsme nadšení, že můžeme představit dva nové hlasy Siri pro reproduktory angličtiny a možnost, aby si uživatelé Siri při nastavování zařízení vybrali hlas, který chtějí,“ uvádí se v prohlášení společnosti Apple. „Jedná se o pokračování dlouhodobého závazku společnosti Apple k rozmanitosti, začlenění a produktům a službám, které mají lépe odrážet rozmanitost světa, ve kterém žijeme.“

Zpráva dále vysvětluje, že nové hlasy používají „nahrávky zdrojových talentů, které se poté přehrávají prostřednictvím neurálního převodu textu na řeč Apple“. To umožňuje zvukům „plynout organičtěji“, i když jsou fráze vytvářeny rychle. Nové hlasy jsou k dispozici v anglicky mluvících zemích.

To znamená, že počínaje iOS 14.5 si uživatelé budou muset poprvé vybrat hlasového asistenta. Stále aktualizujeme naše stroje a poskytneme zprávu, až dostaneme příležitost to vyzkoušet.

IOS 14.5 beta 6 navíc vylepšuje hlasy Siri v Irsku, Rusku a Itálii, protože je upgraduje na neurální převod textu na řeč. To znamená, že tuto novou technologii nyní používá 38 hlasů. „Siri nyní zpracovává 25 miliard požadavků na více než 500 milionech zařízení a podporuje 21 jazyků v 36 zemích,“ uvádí se ve zprávě.

Pokud si všimnete jakýchkoli změn v beta verzi iOS 14.5 nebo jiných nových vydáních společnosti Apple dnes, dejte nám vědět v komentářích níže nebo v Twitter @ 9to5Mac. Zůstaňte naladěni na naše plné praktické pokrytí novými vydáními zde na 9to5Mac Dnes.

READ  Vypráví nám vše o New Yorku Maitre D'

FTC: K výdělku používáme přidružené odkazy. Více.


Podívejte se na 9to5Mac na YouTube pro další novinky Apple:

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *