Intenzivní pátrání po ozbrojenci obviněném ze zastřelení dvou newarských policistů pokračuje do druhého dne

Ve středu probíhá intenzivní pátrání po ozbrojenci, který je považován za ozbrojeného a nebezpečného Zastřelen a zraněn dva policisté z Newarku V bytovém domě na městské části South Ward v úterý odpoledne.

Úředníci uvedli, že oba důstojníci byli ve stabilizovaném stavu v úterý pozdě večer ve Fakultní nemocnici v Newarku – jeden střelil do nohy a druhý do krku, než mu kulka uvízla v rameni.

Údajný střelec – identifikovaný policií jako Kendall Howard (30) z East Orange – uprchl poté, co policisté opětovali palbu. Úředníci uvedli, že je stále na svobodě po rozsáhlém výzkumu místních, státních a federálních úřadů, které v úterý částečně uzavřely část největšího města státu.

Úřady uvedly, že Howard je považován za ozbrojeného a nebezpečného a každý, koho uvidí, by měl okamžitě zavolat 911. Úředníci uvedli, že měřil asi 6 stop 3 stopy a 190 liber, měl hnědé oči a na krku tetování s nápisem „peří“.

Okresní státní zastupitelství Essex County uvedlo, že Howard je obviněn ze dvou pokusů o vraždu a dvou trestných činů se zbraněmi.

Ve středu ráno policie Essex County Police Crime Control uvedla, že nabízí odměnu 25 000 dolarů za informace vedoucí k zatčení. United States Marshall Service přidal dalších 5 000 USD, aby zvýšil celkovou odměnu až na 5 000 USD.

Úřady uvedly, že incident se začal odehrávat kolem 13:00, když občan zavolal policii Newark kvůli bulletinu, který oddělení zveřejnilo v pátek.

Volající uvedl, že viděl osobu v příspěvku v bytovém domě poblíž křižovatky Van Velsor Place a Chancellor Avenue.

Úředníci uvedli, že do budovy dorazili dva důstojníci v uniformě a viděli Howarda.

„Zastavili ho, aby si s ním promluvili a poznali ho, a došlo k prudké reakci,“ řekl novinářům prokurátor okresu Essex Theodore Stephens.

READ  Protest proti zabíjení téměř 1 500 delfínů na Faerských ostrovech | delfíni

Kendall Howardová je obviněna z pokusu o vraždu po úterní střelbě dvou newarských policistů. Stále se hledá.Úřad státního zastupitelství okresu Essex

Úřady uvedly, že po krátké hádce Howard vytáhl pistoli a zastřelil dva policisty z bezprostřední blízkosti.

ulice v Čtvrť Southern Rose byla několik hodin uzavřena Obyvatelé byli vykázáni z budovy, kde se střílelo. Školy v oblasti byly nakrátko uzavřenyAle byli vyhozeni včas, uvedli úředníci.

Silná policejní přítomnost vedla ke zmatku a protichůdným původním zprávám, včetně toho, že střelec na střeše pálil několik výstřelů do ulice a zranil policisty. Ukazuje se, že to není pravda.

Při pátečním incidentu, který původně přiměl policii, aby sloup položili, muž kolem 11:00 vystřelil do vzduchu, když šel na východ po bloku 100 na Hansbury Street. Policie prohledala okolí a našla nábojnici.

Muž měl na sobě roztrhané modré džíny, bílé tenisky a šedý svetr s logem BMW na přední části. Na rameni nesl modrou tašku.

Každý, kdo má informace o Howardově místě pobytu, je požádán, aby kontaktoval poradenskou linku okresního prokurátora okresu Essex na čísle 1-877-847-7432 nebo policejní oddělení Newark na čísle 1-877-695-8477. Hovory zůstanou důvěrné.

Náš tisk potřebuje vaši podporu. Zaregistrujte se prosím ještě dnes NJ.com.

K této zprávě přispěli autoři z týmu NJ Advance Media složeného ze spisovatelů SP Sullivana, Noaha Cohena, Matta Stanmyra a Richarda Cowena.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.