Instagram nefunguje – The Verge

Pokud máte právě teď potíže s přístupem na Instagram, nejste jediní. online zprávy (DownDetectorA redditVšimněte si problémů s aplikací Meta, která přesahuje pouhé obrázky, kdy mnoho lidí vidí obrazovky s oznámením, že nejsou přihlášeni, prázdné obrázkové příspěvky, zprávy „Vítejte na Instagramu“, jako že mají zbrusu nový účet, nebo zdroj, který se přestává načítat. po prvních několika snímcích. Mnoho okraj Zaměstnanci vidí podobné problémy při pokusu o přístup k Instagramu.

V reakci na dotaz od hranaSeine Kim, vedoucí komunikace Instagramu, řekla: „Chápeme, že někteří lidé mají problémy s přístupem na Instagram. Pracujeme na tom, aby se věci co nejdříve vrátily do normálu a omlouváme se za případné nepříjemnosti.“

Zdá se, že výpadek nesouvisí s žádným konkrétním regionem a další služby stále fungují. Sledování výpadků sítě Netblocks všiml jsem si „Přerušované“ problémy na Instagramu se vyskytují mezinárodně, ale nezdá se, že by se někde stával nějaký rozšířený zákaz.

Ukázková zpráva o stavu přerušení na Instagramu
Foto: Instagram

Také jsme neviděli žádný ze souborů Zprávy o stavu výpadku v aplikaci pro Instagram Který začal testovat krátce poté Minulý rok došlo k velkému výpadku Facebooku Uživatele můžete informovat o jakýchkoli významných technických potížích ovlivňujících platformu nebo její funkce.

Aktualizace 26. května, 14:52 ET: Přidané prohlášení od Instagramu, které potvrzuje problémy a pracuje na obnovení služby.

READ  RTX 3060 je první grafická karta Nvidia, která má měnitelnou pásku

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.