Inspirujte děti v Indii „účelnou krásou“

Inspirujte děti v Indii „účelnou krásou“

Kristina Pešková z České republiky je korunována Miss World 2024

Bombaj | Kampaň Miss World Kristiny Peshkové v Indii skončila dobře, vyhrála prestižní korunku a česká modelka říká, že na pobyt v hostitelské zemi bude vzpomínat ráda.

Peshková získala titul Miss World 2024 v sobotu na velké akci zde, kde indická soutěžící Saini Shetty dosáhla pouze osmého místa. Slečna Libanon Yasmina Zaytoun se objevila jako první na druhém místě.

V soutěži se Peshkova projekt „Krása s určitým účelem“ zaměřil na „kvalitní vzdělání pro děti“ a modelka uvedla, že ji inspirovala interakce s dětmi ve slumech Dharavi.

„Všechny dny (strávené v Indii) byly velmi pestré a odlišné. Navštívili jsme mnoho projektů a krásných míst, například jsme (všichni soutěžící) navštívili projekt Dharavi, kde jsme se cítili velmi inspirováni, protože jsme byli schopni komunikovat s dětmi, které byly v kontaktu. se snaží dosáhnout svých snů prostřednictvím… Hudba, to bylo neuvěřitelné a velmi brzy je zase ráda uvidím,“ řekla Miss World 2024 zde PTI.

Peškovová řekla, že si s sebou do vlasti přiveze „ducha“ Indie.

„Vidím, že se tady lidé opravdu snaží dosáhnout svého cíle. Myslím, že cíl je nejdůležitější. Musíme přijít na své životy a já si to vezmu domů,“ řekla.

Dobrovolná aktivistka dodala, že titul Miss World je zodpovědnost, ale nebude zklamaná.

„Budu tvrdě pracovat, protože si uvědomuji, jak důležité je dělat si dobře nejen pro mě, ale i pro celou organizaci (Miss World Organization) být dobrými obhájci důležitých otázek,“ řekla.

Odcházející Miss World Karolina Bielowska z Polska, Pesková zde byla korunována ve hvězdném finále.

Peškova je po vítězce soutěže krásy z roku 2006 Taťáně Kučarové druhou Miss World z České republiky.

71. ročník soutěže Miss World, které se zúčastnily soutěžící ze 112 zemí, se konal v GEO World Convention Center v BKC zde.

READ  Tick ​​tock: společnost, která udržuje Prahu v chodu

Indie, která událost naposledy hostila v roce 1996, získala titul šestkrát s Ritou Faria Powell (1966), Aishwarya Rai Bachchan (1994), Diana Hayden (1997), Yukta Mukhi (1999) a Priyanka Chopra Jonas (2000). a Manushi Chhillar (2017) byli vybráni jako vítězové.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *