In The Lost Lands sold with Milla Jovovich For FilmNation – Deadline

Výhradní: FilmNation prodal mezinárodní práva společnosti Ve ztracených zemích Na virtuálním evropském filmovém trhu si pro fantasy dobrodružný film zarezervujte sérii předvádění milionů dolarů.

Jovovich Mile (upír(A Dave Bautista)Strážci galaxie Franchise (určený ke hvězdě v Paul WS Anderson)upírFilm je založen na povídce dříve hra o trůny Tvůrce, George R. R. Martin.

Velké nabídky byly uzavřeny ve Velké Británii (Studiocanal), Německu / Švýcarsku (Constantin), Francii (Metropolitan Film Export), Austrálii / Novém Zélandu (Roadshow Distribution) a CIS (Volga Films). Itálie (obrázky orla), Lat Am / Španělsko / Portugalsko (Sun Distribution Group) a východní Evropa (vertikální).

Netflix uzavřel EFM s celosvětovou dohodou ve výši 55 milionů dolarů na Christian Bell Cross Creek vzrušující „bledě modré oko“

Dohody byly také uzamčeny Skandinávie (Mis Label), Jižní Korea / Vietnam (mládež), Benelux (výzkumní pracovníci), Blízký východ (Itálie Film), Pobaltské země (ACME), Česká republika a Slovensko (AQS), Řecko / Kypr (Spentzos), Hongkong (Interkontinentální), Island (Sam Film), Indie / Pákistán (více oddělení), Indonésie (PT Amero MF), Izrael (kino LEV), Malajsie (metropole), Filipíny (průkopnické filmy), Singapur (Shaw Renters PTE), Jižní Afrika (Empire Entertainment), Tchaj-wan (Moviecloud), Thajsko (M Pictures Co. Ltd) a Turecko (BG Film).

Projekt ve výši 55 milionů USD je nyní plně financován mezinárodními zdroji.

Film bude následovat královnu, zoufalou o dar změny vzhledu, která si odváží odvážnou hru: Najme si šedou čarodějnici Alici (Jovovich), ženu tak děsivou i mocnou. Alice a její učitel, ztracený Boyce (Bautista), poslaní do strašidelné divočiny „Ztracených zemí“, musí podvádět a bojovat s člověkem a Satanem v příběhu, který má prozkoumat podstatu dobra a zla, dluhu, věrnosti, lásky a ztráty .

Anderson spoluautorem scénáře s Konstantinem Wernerem. Producenti jsou Jeremy Bolt, Anderson, Jovovich, Bautista a Jonathan Meisner prostřednictvím své produkční společnosti Dream Bros Entertainment a Constantin Werner. CAA Media Finance představuje místní práva. Nebylo stanoveno žádné datum natáčení.

Zatímco Netflix na EFM uzavřel několik nádherných obchodů, včetně rekordní smlouvy pro Christiana Balea starrera, Světle modré okoA Ve ztracených zemích Je to jeden z mála významných projektů, které si distributoři na volné noze dokázali nechat pro sebe.

READ  Jonas Brothers prodlužuje turné do roku 2024 s více než 50 novými termíny v Severní Americe, Evropě a dalších

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *