Ilustrované úniky pro Galaxy Z Fold 6 a Z Flip 6 na detailních snímcích [Gallery]

Ilustrované úniky pro Galaxy Z Fold 6 a Z Flip 6 na detailních snímcích [Gallery]

Před zahájením 10. července nové úniky ukazují nová skládací zařízení Samsung, Galaxy Z Fold 6 a Flip 6, do těch nejpodrobnějších detailů, jaké jsme dosud viděli.

Poté, co dnes dříve unikly obrázky Galaxy Buds 3 a Galaxy Watch Ultra (a Watch 7), sdílel únikář Evan Blass (@evleaks) sadu obrázků Z Fold 6 a Z Flip 6 na Twitter/X A to prostřednictvím newsletteru Substack. Uniklé obrázky nabízejí nejvíce detailů, jaké jsme dosud na dvojici skládacích zařízení viděli.

U Galaxy Z Fold 6 můžeme vidět nový a širší poměr stran vnitřního a vnějšího displeje a také čtvercový design. Také rámečky na externím displeji vypadají menší a pant je tentokrát znatelně tenčí. Zařízení můžeme vidět ve stříbrné barvě, jako jsme to udělali dříve, a v tmavě modré.

Mezitím obrázky Galaxy Z Flip 6 ukazují skládací telefon Samsung ve světle modré a stříbrné barvě. Stříbrná barva vypadá podobně jako barva Titanium Grey Galaxy S24 Ultra, což naznačuje, že zvěsti o použití titanu ve skládacím telefonu byly pravděpodobně pravdivé.

Očekává se, že Samsung Galaxy Z Fold 6 a Flip 6 zaznamenají nárůst specifikací ve srovnání s procesorem Snapdragon 8 Gen 3 a také různá vylepšení v celém textu. Flip získá lepší výdrž baterie a Fold tenčí design a lepší poměr stran. Očekává se ale, že oba také zaznamenají v USA zvýšení ceny o 100 dolarů.

Galaxy Z Fold 6 a Flip 6 byly rezervovány Nyní otevřete na Samsung.comS rezervačním kreditem 50 $ a možností ušetřit až 1 500 $. Rezervace je zcela zdarma a nezavazuje se k faktickému nákupu zařízení. Registrace vám také umožňuje zúčastnit se slosování o kredit Samsung ve výši 5 000 $.

Více o Samsungu:

Sledujte Bena: Twitter/X, VláknaA Instagram

FTC: K vydělávání příjmů používáme automatické přidružené odkazy. více.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *