IL Invitational, Session One: Rebels‘ Waikof, čeští All-Star MVP 2023 White Rose

(Uvnitř lakrosové fotografie: Matt Kinnear)

Záložník Rebels LC Bradley Wykoff byl ofenzivním MVP a obránce Bílé růže Sam Czech byl obráncem v Class of 2023 All-Star Game na úterní pozvánce IL.

Černě oděný tým měl možná příliš mnoho hráčů, protože vyhrál 11-1.

Vaikoff, skvělý záložník, který opustil Sominate (NY), měl gól a asistenci a vedl devět různých gólů. Udělal to na obou stranách a pokračoval v silné obraně.

Český tým byl defenzivní a energický.

Ale byla to skutečná týmová práce: rozhodnost LI bodavého specialisty na vhazování Zephyra Simuse v X, dvojice útočníků API Diamondbacks Luka Hayese Goes, střela z dálky záložníka Amped Huntera Rockhilla a až pět zákroků brankáře Branda Chatterleyho.

Záložník Nationals LC Zack Coyle nejprve přišel k tabuli, pak White odpověděl kolem finské sítě útočníka Drewa MN Matta Dabrowskiho.

Odtud bylo vše černé.

Waikoff provedl dodávku z křídla, pak sjel po Rockhill Lane, dostal se nahoru a bodl v rohu. Simus skóroval v úvodní hře, poté Jack O’Leary z LI Stinga překonal svého muže.

Na druhém konci byl pod kontrolou tým trénovaný yorským Brandonem Childsem – jehož obrana bude i nadále držet týmy u jednociferných cílů. Češi ‚silná hra, ale 2 rytíři‘ Luke Sifuentes, LI Sting’s Nico Conway a Ginkgo’s Santino Batista – narušili ostatní.

Hayes to posunul zpět, zastavil se a poté postoupil na 6-1. Útočník PA Roughriders Jack Jackson měl hlavní branku zápasu, když síť převracel vysoko ze dna, když šla kolem a padala. Útočník VB Roughriders Thomas Lewis sjel po pravé lajně, poté útočník z White Rose Damien Stafford vložil jeho tělo do svého muže, srazil ho a poté snadno odhodil před síť.

White Chevalier, útočník z Burning River, zaútočil na dalšího z velké vzdálenosti v Rockhillu poté, co zakopal druhou šanci po dlouhé okupaci.

READ  Petra Kvitová: Česká hvězda říká, že nemá „více ambicí“ než French Open

Hayes skončil úskokem pod svým mužem.

Pokud jde o Whitea, obránce Kinja Lloyd (Nationals LC) předváděl hry v plné polní, včetně otočky a střely, která zasáhla břevno. Brankář Nationals LC Garrett Job měl několik těsných zákroků a obránce Georgia Tigers Justin Dando ukázal působivé krycí schopnosti.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.