IKEA vylepšuje způsoby, jak se setkat se zákazníky

I obchody IKEA v České republice jsou stále důležitou součástí podnikání a IKEA do ní nadále investuje, existuje mnoho nových formátů, díky nimž je toto znamení lásky zákazníkům přístupnější kdekoli a kdykoli se rozhodnou, s rozsahem a službami, které chtějí za ceny, které si mohou dovolit.

Mezi nejnovější transformací Web IKEA kompletně do angličtiny stát se pohodlnějším.

IKEA chce, aby byla snadno dostupná pro mnoho lidí, a rozhodla se, že usnadní nakupování také krajanům a dalším anglicky mluvícím lidem v České republice. Nedávné spuštění anglické verze IKEA.cz vám umožňuje nakupovat online a také najít inspiraci a informace o sortimentu a službách v angličtině.

IKEA také otevírá nové formáty IKEA ve městech nebo zlepšuje digitální zážitky, usnadňuje online nakupování a nabízí skvělá digitální řešení v obchodech.

Přidala tedy možnost objednávat zboží v samoobslužných pokladnách, které jsou umístěny před obchody a je k nim přístup 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Od 28. června si zákazníci mohou objednávat zboží v IKEA boxech v Praze-Zlíně a později otevřou v prodejně Praha-Ernmost a Brno. Hlavní výhodou je možnost snadno si vyzvednout zboží bez ohledu na čas. Během epidemie je to také bezpečné bezkontaktní řešení, protože není třeba osobní předání.

IKEA si dále klade za cíl otevřít plánovací studio ve Westfieldu Chodov. V polovině července se otevřou dveře osobní osobní poradně, kde si můžete naplánovat a objednat komplex profesionálů v oboru bytového zařízení ohledně řešení kuchyně, ložnice, úložného prostoru, koupelny a dalších potřeb interiéru.

Poradenství a služby v oblasti zařizování bytů budou rovněž nabízeny klientům B2B za účelem uspořádání jejich kanceláří, kaváren atd. Tento formát je v oblasti České republiky, Maďarska a Slovenska zcela nový a navazuje na řešení již zavedená například v Kodani, Manhattanu, Londýně nebo Moskvě.

Jako další cenově dostupný a dostupný způsob, jak vám doručit váš oblíbený nábytek domů a ušetřit peníze za dopravu do obchodu ve vašem čase, použijte jedno z neznačkových vyzvedávacích míst v regionech – Hradec Králové, Olomouc, Zlín, Liberec, České Budějovice, Plzeň, Karvina, Frederick Mystic, Havitchov, Toynik.

READ  Norsko a Česká republika znovu otevřou kina před polovinou května

IKEA začala tuto síť budovat před rokem a stále investuje, aby uvolnila další body. Body vyzvednutí vám usnadní výběr, kde a kdy chcete své nákupy sbírat. Přinášet si své výrobky domů je pohodlná a dostupná alternativa k doručení domů.

IKEA také intenzivně pracuje na nové nákupní aplikaci, která má být spuštěna letos.

Redakční tip: IKEA Place

Uvolněte své nápady a vytvořte si lepší život doma. IKEA Place vám umožňuje umístit realistické 3D modely vah do vašeho prostoru.

Kombinací nejnovější technologie rozšířené reality s řešeními inteligentní domácnosti IKEA můžete zažít IKEA jako nikdy předtím. Vybavte celou místnost jediným kliknutím nebo vyhledejte perfektní produkt hledáním pomocí fotoaparátu.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *