Hvězdy Mercy Aigbe, Lola Margaret a Nollywood reagují, když Yetunde Barnabas slaví narozeniny v České republice

Hvězdy Mercy Aigbe, Lola Margaret a Nollywood reagují, když Yetunde Barnabas slaví narozeniny v České republice

Nollywoodské hvězdy se připojily ke své kolegyni Yetunde Barnabas, která dnes, 30. srpna 2022, slaví narozeniny v České republice.

před pár hodinami, Informoval Kemi Villani Yetunde Barnabasová otřásla internetem úžasnou fotografií, na které stylově označuje svou novou éru.

podíl Foto na InstagramuYetunde Barnabas vyjádřila svou vděčnost Bohu, který pro ni vždy přichází. Matka jednoho byla také vděčná za dar života a říkala, že je navždy vděčná za to, co Pán udělal.

Napsala: Všechno nejlepší k narozeninám OLUWAPELUMI
Tento rok je to všechno o poděkování a poděkování mému Stvořiteli, Stvořiteli nebe a země, mému Bohu, který nikdy nezklame, můj neochvějný Bůh si pro mě vždy přichází podle mého jména OLUWAPELUMI, nikdy mě neopustil, děkuji za dar života. Pane, kéž je tvé jméno vyvýšeno… Děkuji ti, Ježíši, za vše, co jsi pro mě udělal, jsem ti věčně vděčný… Kluci, jen mi pomozte poděkovat Pánu, děkuji.

Nollywoodské hvězdy Včetně Biodun Omoborty, Mercy Aigbe, Lola Margaret, Memunat Yunusa, Oyindamola Sanni, Kemi Taofeek, Sukanmi Omobolanle, Debbie Shokoya, Jigan Babaoja a další se na své sociální sítě vydali napsat vřelá slova Yetunde Barnabasovi.

Oyindamola Sani napsal: Veselé Vánoce děti
moje žlutá tlapka,
paní Olayinková
Nejnovější mumie ve městě.
Stárněte s půvabem v dobrém zdraví a bohatství Oluwabilumi

Kimmy Tawfik napsal: Všechno nejlepší, má lásko @yetundebarnabas, maminko mého miminka, miluji tě Gigi, dnes pro tebe jdeme cákat lahve.

Maimunah Yunusah píše: Stejně jako vaše čtyři přirozené včely produkují med a zůstávají smrtícím vetřelcem, váš život musí být plný sladkostí a musí zůstat zakázanou zónou pro vaše nepřátele. Od této chvíle půjdeš vpřed a Pán tě překvapí víc než kdy jindy. Amen, všechno nejlepší k narozeninám, má lásko, žádám Všemohoucího Boha, aby tě pro mě požehnal a chránil Oyinbo mi více života, více peněz, měj se krásně, lásko, @yetundebarnabas polibky pro mini oyinbo

READ  Česká republika vybírá "Brothers" jako kandidáta na Oscara

Všechno nejlepší, má drahá,“ napsal Omoporti. Přeji ti to nejlepší ze všeho, co život nabízí, má drahá.

Užijte si svůj čas, můj drahý @yetundebarnabas

Kemi Villani to dříve zmínil Mide Martins se vydala na svou ověřenou stránku na Instagramu a sdílela fotky své dcery spolu s potěšující zprávou k narozeninám. Kromě toho si přála, aby Yetunde Barnabas zůstal jasný a oslnivý.

Napsala: Všechno nejlepší k narozeninám má královno

Moje naprostá kráska @yetundebarnabas ❤️

Nechte ji zářit a oslňovat na slunci

Bůh ti žehnej, krásná mami Gemmo

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *