Hvězdní studenti jmenovali velvyslance starosty Gold Coast – Griffith News

Bylo vybráno pět studentů z Griffith University, aby se připojili k 16členné skupině studentských velvyslanců Gold Coast Mayor 2021.

Program Ambassador je každoročně nabízen vybrané skupině mezinárodních a domácích studentů Gold Coast a zahrnuje příležitost vést a usnadňovat aktivity po celém městě.

Nikole Slinkova

Nicole Slinkova je ve třetím ročníku bakalářského studia, obor mořská biologie, a již nyní pracuje na několika pozicích pro Griffitha.

„Je to dobrý pocit, něco vrátit společnosti,“ řekla.

„Chtěl bych se s vámi podělit o svou australskou cestu a poznat všechny tyto úžasné vyslance z několika různých vzdělávacích institucí.“

„Jsem z Prahy v České republice a našel jsem na Gold Coast místo, kde jsou lidé vnímaví, uvolnění a velmi vstřícní vůči různým kulturám.“

„V tuto chvíli je to můj poslední rok studia, ale také uvažuji o vyznamenání, abych v budoucnu provedl výzkum žraloků nebo kosatek.“

Stejně jako Nicole je i mezinárodní studentka Navin Maker z Dillí nadšená, že bude zastupovat Griffithse a Gold Coast jako studentský starosta velvyslanec v naději, že mu to pomůže osobně a profesionálně růst.

„Cítím, že nadcházející rok přinese vzrušení a zážitky a vybuduje dobré vzpomínky a přátele na celý život,“ vysvětlil.

„Budu schopen sloužit komunitě, poznat studenty a jednotlivce, učit se od nich a být pozitivní a inspirativní.“

Na konci roku musíte absolvovat druhý rok MA v marketingu / MA v oboru mezinárodního cestovního ruchu a pohostinství.

„Chtěl bych být marketingovým manažerem nebo referentem zákaznických služeb pro značky jako Study Gold Coast, Gold Coast Student Hub, City Gold Coast, Gold Coast Airport, Apple, Office Works a EB games.“

„Tito studenti hrají hlavní roli při diverzifikaci naší kultury a naší ekonomiky,“ řekl starosta Gold Coast Tom Tate z nových velvyslanců.

„Ti, kteří se do programu zapojí ze zahraničí, se stávají hrdiny našeho města, protože propagují své zkušenosti prostřednictvím svých sítí po celém světě.“

READ  Omezuje se období nízké inflace na historii?

„V těchto obtížných dobách jsou tyto sítě důležitější než kdy dříve.“

Mezi hlavní body letošního programu patří rozsáhlé prohlídky hlavní infrastruktury města, včetně letiště Gold Coast. Účastnit se námořní záchranné operace SeaWorld; Aboriginal Experience through the Gilorgal Domorodé kulturní centrum; A exkluzivní vedení s primátorem.

Michail Eremiev

Michail Eremiev přišel na zlaté pobřeží z ruské Moskvy loni a zamiloval se do svého nového města.

Řekl: „Když jsem podal žádost (abych byl studentským velvyslancem), chtěl jsem se pokusit vyzvat něco nového.“

„Jsem nadšený, že mohu být dobrým příkladem pro ostatní, a dostávám mnoho zpráv od svých přátel a cizinců v Rusku, které říkají, že je motivuji svými úspěchy.“

Michail doufá, že v roce 2022 dokončí MSc v oboru mezinárodního cestovního ruchu a pohostinství.

V loňském roce student BSc Computer Science, Susant Karki, z Nepálu, již sám běží a kromě studia již absolvuje stáž ve Gold Coast a nyní svou novou studentskou roli velvyslance.

Susant Corky

„Po studiích plánuji absolvovat alespoň jeden profesionální rok ve svém oboru, abych získal důvěryhodnost,“ řekl.

„V závislosti na pracovních příležitostech se rozhodnu, kam jít, protože země jako Čína, Indie a Spojené státy mají velký růstový potenciál v oblasti datové vědy.“

Austrálie zaznamenala také růst v oblasti datové vědy. Budu sledovat své oči, zda nenastanou nějaké příležitosti.

„V technické oblasti se člověk musí časem přizpůsobovat a měnit (proto) nevylučuji možnost najít si zde vhodné zaměstnání.“

Sujin Kim doufá, že příští rok dokončí doktorát z psychologie s Griffithem a říká, že její čas na Gold Coast, i během pandemie, byl zábavný.

Sojin Kim

„Pocházím ze Soulu, hlavního města Jižní Koreje, a je to hlučné a hlasité,“ vysvětlila.

„Soul je obklopen betonovou džunglí a obvykle trvá asi 1 hodinu z domova na univerzitu nebo na pracoviště veřejnou dopravou (zatímco) má Gold Coast uvolněnější a chladnější atmosféru. Na univerzitu jedu tramvají za 10 minut, což je pohodlné a ne přeplněné.

READ  11 125 nových potvrzených případů, 23,8% míra pozitivity

„Jsem nadšený, že mohu poznat nové lidi a rozšířit svou síť prostřednictvím tohoto programu.“

„Gold Coast má ohromující krajinu a bylo požehnáním zde žít a studovat.“

„Je to skvělá výchozí platforma pro naše studenty, protože jim pomáháme uvědomit si jejich potenciál a zároveň vytvářet příležitosti a přátelství, která je budou pohánět kupředu po celý život,“ Studie Gold Coast Generální ředitel Alfred Sloughroff řekl.

Letošní skupina 16 studentů z 11 různých národností zastupujících osm různých poskytovatelů vzdělávání a odborné přípravy na Gold Coast.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *