Hvězda Leicesteru Thomas slibuje, že se bude učit od Chilwella a Jamese

LUKE THOMAS se snaží učit od „nezastavitelných“ krajních obránců Bena Chilwella a Rhyse Jamese – ale doufá, že je dnes vyřadí.

Dvacetiletý levý obránce z Leicesteru se o tomto obědě utká tváří v tvář s anglickými hvězdami, když navštíví Chelsea King Power.

2

Luke Thomas se snaží napodobit ofenzivní úspěch svého předchůdce Bena Chilwellakredit: Getty
Rhys James a Ben Chilwell byli v této sezóně v Chelsea v plamenech

2

Rhys James a Ben Chilwell byli v této sezóně v Chelsea v plamenechkredit: Getty

Thomas cítí, že širí hráči v týmu Blues mění to, co se od krajního obránce očekává se svou působivou produkcí pod Thomasem Tuchelem.

Hvězda anglického národního týmu do 21 let řekla: „Tito dva jsou v tuto chvíli spolu v Chelsea nezastavitelní. Oba hoří, oba dávají góly.“

„Chile šlo čtyři na čtyři a Reece James vstřelil v Newcastlu vzpruhu. Je trochu šílené, kolik gólů má krajní obránce.“

„Ale předpokládám, že pokud jsi byl v bedně příliš mnohokrát, dostaneš příležitosti a oni to zatím využili.

„Útočí na křídla, což je to, čím v budoucnu chci být. Doufám, že se od nich poučím, dám to do své hry a dostanu více gólů.“

Thomas se stal první volbou Leicesteru na levé straně obrany – tuto pozici dříve zastával Chilwell, než se loni přestěhoval na Stamford Bridge za 45 milionů liber.

Sázky zdarma: Získejte více než 2 000 GBP na nabídky pro nové zákazníky

Částečně to bylo kvůli dlouhodobému zranění kolena Jamese Justina a není pochyb, že bývalý muž z Lutonu dá Thomasovi zabrat, až bude plně fit.

Thomas neočekával, že ho při odchodu z Chilwellu vyzvedne Brendan Rodgers, ale nyní zvažuje krok svého předchůdce, aby mu pomohl s hrou.

Chilwell vsítil minulý měsíc proti Southamptonu, Brentfordu a Norwichi a také vstřelil svůj první reprezentační gól při výhře Anglie 5:0 v Andoře.

READ  Rakušan Straka obsadil na olympiádě 10. místo

Thomas, který během reprezentační přestávky nastupoval za Young Lions proti České republice a Gruzii, vysvětlil: „Myslím, že krajní obránce je životně důležitý. Ale myslím, že je to všechno o načasování.

„Poslední dobou jsem Chillyho sledoval a měl správné načasování.

„Buď když vstoupí do pokutového území a bude mít šanci skórovat, nebo když bude vzadu a bude pomáhat obráncům v případě, že bude mít protiútok.

„Neřekl bych, že je to defenzivní nebo útočná role. Je to tak trochu obojí. Pokud někdy dostanete šanci dostat se do truhly, pak tam určitě půjdu.“

Číst Živý fotbalový zpravodajský blog Pro nejnovější zvěsti, drby a dokončené obchody

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *