Husker vzpomíná na bývalého Dylana Tullyho jako na „krásného člověka“ a „velkého srdce“ | mužský basketbal

LINCOLN – Zpráva tvrdě zasáhla Devane Center, stejnou budovu, kde bývalý strážce Nebrasky Dylan Tully před devíti lety chrastil fanoušky Huskera trojukazovátkem, který zvonil proti Iowě.

Talley, 32, zemřel v pátek večer. Příčina smrti zatím nebyla oznámena.

Jeho trenér z Nebrasky, současný asistent NU Doc Sadler, přinesl zprávu v pátek. Trenér Nebrasky Fred Hojberg kondoloval v sobotu ráno.

„Je to velmi smutné,“ řekl Hojberg. „Podle všeho to byl neuvěřitelný kluk, který by pro svého spoluhráče udělal cokoli a (on) hrál tvrdě a tvrdě. Naše myšlenky a modlitby jsou s jeho rodinou.“

Tully hrál za Nebrasku v letech 2011-2013 a připojil se k Huskers jako přestupový junior během Sadlerovy poslední sezóny jako trenér. Brankář o výšce 6 stop 5 měl v první sezóně průměr 8,9 bodu na zápas a je na vrcholu žebříčku 10 nejlepších hráčů na lavičce.

Tully byl kapitánem během svého prvního roku v letech 2012-13 a vedl Nebrasku a zaznamenal 13,7 bodu na zápas. Také měl v průměru 4,9 doskoků a 2,5 asistence, což vedlo k výběru supervizora z All Big Ten. Talley byl prvním Huskerem, který obdržel takové ocenění poté, co NU změnila konference v roce 2011.

Po ukončení studia hrál Talley v zahraničí za týmy v Německu a České republice. Ale o Lincolnovi bude navždy vzpomínat jako Husker.

Sadler v sobotu ráno tweetoval, že Tully je „krásná osoba uvnitř i venku.“ Bývalý Husker Lance Jeter tweetoval, že Tally byla „speciální“. Huskerův bývalý asistent trenéra Chris Croft na Twitteru uvedl, že Tally má „velké srdce a skvělý úsměv“.

Hoiberg, který se Sadlerem mluvil v sobotu ráno, řekl, že asistent NU je v pořádku.

„Ale když ztratíte hráče za to, co jste (Tally) udělali Sadlerovi, je to velmi těžké.“

READ  Isabella Balzaretti z Newbold-on-Stour věří ve výběr Anglie

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.