Hry pro PS1 na PS5 a PS4 mají CRT filtr a další

Budeme upřímní, když se proslýchalo, že Sony přináší PS1 hry na PS5 a PS4 jako součást PS Plus Premium, nevěřili jsme tomu. Pak, Když se to potvrdilo, očekávali jsme naprosté minimum. Takže všechna čest patří japonskému gigantovi Překročit Naše předpovědi: přetáčení, komprese a Dokonce i nějaké ceny byly zahrnuty. a teď V Asii se začínají objevovat hryMáme další podrobnosti.

Stejně jako většina moderních emulátorů bude i u titulů PS1 k dispozici celá řada možností zobrazení. To zahrnuje možnost hrát v nativním rozlišení, 4:3 pro 16:9, a dokonce i natahování, pokud se trochu mýlím. Existují také tři filtry, které můžete použít, včetně Výchozí, Retro Classic (což je ve skutečnosti CRT) a Moderní. Nejsme si úplně jisti, co dělá druhá možnost, ale zde jsou některá srovnání Oddworld: Abe’s Oddyseejak nahrál BrokenSwiftie na Znovu nastavte časy:

zkrácení

obrázek: BrokenSwiftie

retro klasika

PS1 2
obrázek: BrokenSwiftie

moderní

PS1 3
obrázek: BrokenSwiftie

Celkově jsme velmi spokojeni s různými možnostmi, které jsou zde k dispozici – opravdu to vypadá, že Sony odvedlo slušnou práci. Jak je uvedeno na našem webu Screenshoty z Ridge Racer 2 Příběh, ještě potřebujeme být viděn Tyto hry se snaží vyvodit nějaké pevné závěry, ale věci zatím vypadají docela dobře.

READ  Loop Hero, nekonečná a návyková RPG hra s prodejem půl milionu kopií za jeden týden

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.