Hry Metal Gear dočasně mizí z digitálních obchodů

Metal Gear Solid 2: Sons of Freedom A Metal Gear Solid 3: Snake Eater mizí z dnešních digitálních obchodů, protože Konami obnovuje licence na „historické archivní záběry“, které obsahuje, Inzerujte jejich vydavatele. Ačkoli jsou odstranění dočasná, prohlášení Konami neuvádí časový plán, kdy se hry vrátí do dotčených obchodů. „Upřímně vás žádáme o trpělivost a pochopení, když pracujeme na opětovném zpřístupnění těchto produktů ke koupi,“ uvedl vydavatel.

Odstranění se týká několika digitálních znovuvydání těchto dvou her, které byly původně vydány v letech 2001 a 2004. Mezi tyto hry patří PS3, Xbox 360, PlayStation Vita a remaster obou her Nvidia Shield TV, verze pro Nintendo 3DS. MGS3a Opětovné vydání GOG MGS2. hry‘ HD skupina Zmizí také ze streamovací služby PlayStation Now.

I když Konami neposkytlo podrobnosti o tom, které historické záběry jsou problémem, obojí Metal Gear Solid 2 A 3 Pomocí záběrů ze skutečného světa v rozšířených scénách propletou své příběhy s historickými událostmi ve 20. století. Tyto záběry hrají důležitou roli při vytváření atmosféry obou her, takže je uklidňující, že Konami jde cestou obnovování licencí na záběry, místo aby se je snažilo zbavit.

Jiné hry, které měly podobné problémy s licencí, takové štěstí neměly. V roce 2012 Grand Theft Auto Vice City Staženo z digitálních obchodů na PC O hudebních licenčních problémech, když se tam vrátila, odpověděla V jejich skladbách chybí 10 skladeb. Byl to podobný příběh s reedicí v roce 2010 šílené taxi Na PS3 a Xbox 360, které Postrádá skutečnou hudbu a značky z originálu.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.