Hráči Destiny 2 budou vědět více o herním Veil dříve než později, říká herní ředitel Joe Blackburn

Od spuštění Lightfall se objevilo více otázek než odpovědí na to, co se skutečně stalo v příběhové kampani a co je „The Veil“, o kterém všichni kromě Guardiana vědí.

To vedlo ke spoustě kritiky v komunitě Destiny 2 popisující příběhovou kampaň Lightfall jako krok zpět od příběhu The Witch Queen. Dobrou zprávou je, že režisér hry Destiny 2 Joe Blackburn nedávno navštívil Přátelský podcast za sekundu Kde odpovídal na některé otázky, které měli hráči po Lightfall.

Když byl Skill Up (Ralph Panebianco) dotázán na The Veil a co to je, Blackburn odpoví: „Pokud máme situaci, kdy si hráči říkají: ‚Tahle věc je ve hře a já o ní chci vědět víc‘, což je situace, ve které byl Destiny předtím, co nechceme, je No, dali to jasně najevo v něčem ze hry.

Obrázek: Bungie

„Na co se teď opravdu zaměřujeme, je, no, máme některé prvky, o kterých lidé potřebují vědět víc, pojďme tyto znalosti dostat do hry, na tomto místě, kde to není [like] Po 6 měsících se můžete podívat na toto video na YouTube, abyste viděli, co to je. Mělo by to tak být, jděte a zahrajte si hru, abyste to zjistili.

„Určitě jsme nadšení, že se letos dozvíme více o The Veil, ale bohužel ne dnes večer v tomto podcastu.“

Když se Ralph zeptá, zda mohou hráči očekávat více informací o The Veil spíše dříve než později ve hře, Blackburn odpoví „Ano“. Nedávno také Bungie OTEVŘENO Hráči se pustí do nové mise v Season of the Deep, kde „hráči prozkoumají město, aby se dozvěděli o povaze Závoje prostřednictvím Osirisova výzkumu a nově odhalených Ishtar kolektivních dat“.

Tato mise bude dostupná všem hráčům Lightfall bez ohledu na to, zda jste si zakoupili Season of the Deep nebo ne. Na celou epizodu FPS podcastu se můžete podívat níže.

READ  Data Pokemon Legends: Arceus For Switch byla nyní určena

Destiny 2 Lightfall je nyní k dispozici na PlayStation, Xbox a PC.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *