Hraběnka z Wessexu říká, že poslední hodiny prince Filipa byly „tiché“ a „sladké“.

Sophie, hraběnka z WessexuVrhněte trochu nového světla Poslední hodiny prince Filipa Po jeho smrti ve věku 99 let.

Manželka prince Edwarda mluvila v neděli před Královským kostelem Všech svatých ve Windsoru, když se spolu s dalšími členy královské rodiny v neděli zúčastnila mše, aby truchlila nad smrtí vévody z Edinburghu.

Královská rodina, 56 let, namalovala klidný a „mírumilovný“ obraz Philipových posledních hodin, říká Sky News Že navzdory šoku byla smrt královninho manžela stále významným okamžikem.

Meghan Markle se nezúčastní pohřbu prince Filipa, ale princ Harry plánuje palác

Podle hraběnky z Wessexu byly poslední hodiny prince Filipa „klidné“.
(AP)

„Fungovalo to pro něj a víš, byl tak roztomilý. Bylo to, jako by ho někdo chytil do ruky a pak šel. Velmi velmi klidný a to je pro někoho vše, že?“ Ona řekla.

Hraběnka z Wessexu pokračovala: „Takže si myslím, že pro osobu, která odejde, je mnohem snazší, než pro ty, kteří tu zůstali. Všichni tu sedíme, díváme se na sebe a říkáme:“ To je hrozné. “ prostě úžasné.

Princ Philip, vévoda z Edinburghu a manžel královny Alžběty II. Umírají ve věku 99 let.

Připojuje se k několika členům královské rodiny, kteří hovořili na počest zesnulého vévody z Edinburghu. Nedávno jeho vnuk Princ William Mluvil na počest před jeho pohřbem 17. dubna.

„Století života mého dědečka bylo určeno službou – pro jeho zemi a společenství, pro jeho manželku a královnu a pro naši rodinu,“ Začal své prohlášení.

Kliknutím sem se přihlásíte k odběru našeho zábavního zpravodaje

William, 38 let, pokračoval: „Cítím štěstí, že jsem dostal nejen jeho příklad, který by mě vedl, ale že v mém dospělém životě vždy existoval dobře – v dobrých i těžkých dnech. Budu vždy vděčný za to, že moje žena má tolik let, aby poznal mého dědečka a laskavost, kterou jí projevil.

READ  Letouny B-52 opět letěly nad Středním východem při americkém vojenském varování před Íránem

„Nikdy se nevzdám zvláštním vzpomínkám, které si mé děti vždy ponechají o svém pradědečkovi, který je přišel shromáždit do svého kočáru a viděl jeho nakažlivý smysl pro dobrodružství i zraňující smysl pro humor!“

Kliknutím sem zobrazíte aplikaci FOX NEWS

„Můj dědeček byl výjimečný muž a součást mimořádné generace,“ řekl William. A Catherine a já budeme pokračovat v tom, co chtěl, a budeme podporovat královnu v nadcházejících letech. Bude mi chybět můj dědeček, ale vím, že chce, abychom pokračovali v práci. “

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *