Hotely Gaylord Circus: Vánoční představení

Představuje jedinečné talenty z 15 zemí Od Yuri’s Got Talent Production & Gymnastic Creations

MiamiA 8. prosince 2022 /PRNewswire/ — O letošních prázdninách mohou diváci zažít bezkonkurenční talent v produkci Yuri’s Got Talent & Gymnastic Creations v rámci Gaylord Hotels Cirque: Spirit of Christmas Shows uváděných na Gaylord Palms, Orlando; Gaylord National, Washington DC; a Gaylord Rockies, Denver.

Je zde zastoupeno patnáct zemí a národností Jurij Klepatský Posádka 50 akrobatů, tanečníků a více než 30 nejlepších světových cirkusových umělců vystoupí v Circus: The Spirit of Christmas Shows.

Originální výtvor od Gaylord Hotels s oceňovaným týmem návrhářů z Broadwaye, Circus: The Spirit of Christmas, vypráví příběh mladé dívky Noel, která se o Vánocích setkává s různými duchy, když znovu získává svou lásku a vášeň pro toto období. The Journey je kouzelná oslava vysoké představivosti a vzrušení pro celou rodinu.

Neuvěřitelné letecké prezentace, akrobacie, balet a fyzické výkony oživuje originální vánoční hudba s moderním nádechem. Přehlídky představují úchvatné kostýmy a význační umělci NěmeckoA ČínaA KeňaA MongolskoA EtiopieA UkrajinaA RuskoA PortugalskoA MaďarskoThe Česká republikaA KubaA MexikoA KanadaSpojené státy a další.

Klepatský je jednou z nejznámějších světových cirkusových akrobacií a legend. Více než 40 let produkoval, trénoval, trénoval, rozvíjel sportovce a cirkusáky v jedinečných prezentacích. Chráněno Moskevským státním cirkusem, zal San Francisco Akro Sports a Akro Gravity Academy v Severní Miami, FloridaVystudoval cirkusovou školu v San Franciscu a spolupracoval s Bickle Family Circus, Norwegian Cruise Line, Cirque du Soleil a Circus Dreams. On nese Guinessova kniha světových rekordů Pro první dvojité salto provedené na chůdách na pohyblivé plošině.

READ  Leila Fernandezová nastupuje na ASB Classica

Dnes je Yuri’s Got Talent Production and Gymnastic Creations jedním z největších vývojových a školicích zařízení v zemi. Umělci z celého světa se hrnou do prostoru o rozloze 25 000 čtverečních stop, s jedinečným 40stopým leteckým leptacím komplexem a nejmodernějším vybavením pro navrhování a zdokonalování svých specialit v naději, že se objeví v kalibrové produkci Circus. : Duch Vánoc.

„V životě bylo mou vášní pracovat s pozoruhodnými umělci a rozvíjet jejich přirozený talent do mimořádných prezentací,“ říká Klepatsky. „Je mi ctí produkovat Gaylord Hotels Circus Talent: The Spirit of Christmas.“

www.yurisgottalent.com

Kontakt:
[email protected]
954-558-7296

Zdroj Yuri’s Got Talent

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.