Hostitelský domov byl hledán pro českého studenta, který by se zúčastnil příštího akademického roku

Vydáno 13. dubna 2022
Hostitelský domov byl hledán pro českého studenta, který by se zúčastnil příštího akademického roku

16letý student z Tábora v České republice byl vybrán jako hostující student pro roky 2022-23. Sophie studuje angličtinu, němčinu a italštinu. Je také gymnastou a běžcem. Sophie říká, že se „hluboce zajímá o mezinárodní vztahy“. Svou autobiografii odevzdal v angličtině a pohovor absolvoval osobně před tříčlennou anglicky mluvící skupinou v Táboře. Orinda / Tabor Sister City Trust Board vybralo více než 15 uchazečů.

Předpisy vyžadují, aby studenti měli zajištěno vlastní lůžko, studijní prostor a tři jídla denně. Sophie se těší na život v hostitelské rodině Orindy, nejlépe se studentem střední školy v Miramonte.

Sophie je 21. studentkou Tábora, která sponzoruje nadaci Sister City Foundation na studium jednoho semestru v Orindě. Pokud byste chtěli hostit Sophie a zajímají vás podrobnosti o jejím pobytu, kontaktujte prosím Bobbyho Landerse ([email protected]). Podle Landerse odstartujete nezapomenutelný zážitek! Potenciální hostitelé mohou mluvit s předchozími hostitelskými rodinami o svých zkušenostech s minulými hostujícími studenty.

READ  Rafael Nadal, Ash Barty vstupují do Quarters

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.