Honda Civic se snaží předat Lamborghini Aventador SVJ


Repliky superaut nejsou zrovna novinkami, ale vždy je zajímavé narazit na jednu a zjistit, jak dobře (nebo často špatně) fungují. Cue v této replice Lamborghini Aventador vytvořené malou indickou společností s názvem Celní sen Indie Záleží na Hondě Civic.

Vůz trval 25 dní práce, přičemž poměry uprostřed motoru a plná aerodynamická sada těla se snažily napodobit linie vozu. Aventador SVJ.

Viz také: V-Erari založené na Acura NSX je pojezdová tryska

Profil je proveden dobře, i když kombinace pneumatika / kolo není dokonalá a mohla by použít některé rozpěrky. Mezi další skvělé funkce patří dvojí sání na agresivním nose a vysoko umístěné (falešné) výfukové potrubí vzadu. Zadní spoiler nevypadá jako SVJ a další LED diody, které se v noci rozsvítí, jsou trochu nevkusné.

Na rozdíl od jiných replik má tento vůz také vlastní interiér, který je vybaven dotykovou obrazovkou na sklopné středové konzole, volantem značky Lamborghini a kompletně přepracovanou přístrojovou deskou inspirovanou superautem Sant’Agata. Jedinou částí, která odhaluje skutečnou identitu vozu, je sdružený přístroj.

Viz také: Honda Civic se v Indii stala replikou Lamborghini Aventador

Pod zakázkovou karoserií se skrývá podvozek a hnací ústrojí skromných osmi generací modelu Honda Civic (2005–2012). To znamená, že má pravděpodobně 1,8litrový agregát s převodovkou CVT, který přenáší sílu na přední kola. Honda VTEC nelze srovnávat s 6,5 litrovým V12 uprostřed SVJ Vyrábí 759 k (566 kW / 770 k), ale na Nürburgringu by nikdo takovou repliku neprováděl.

Není to poprvé, co Dream Customs India postavila repliku Aventador. Před dvěma měsíci dokončili oranžový model založený na Hondě Accord a žlutý příklad založený na jiném Civicu. začátek Jejich videaS každým modelem se zlepšují, takže možná můžeme v budoucnu očekávat více z nich.

READ  Nastavení výchozích hudebních aplikací v systému iOS 14.5 není konec konců věcí

Více fotek…

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *