Hokejový tým USA prohrává v semifinále mistrů světa 11 v řadě

Mužský hokejový tým USA prohrál semifinále mistrovství světa už pojedenácté v řadě a znovu přišel o první zlato nebo stříbro od roku 1950.

Finský olympijský vítěz se zotavil z manka 1:0 a vyhrál 4:3 ve finském Tampere a připravil nedělní finále proti Kanadě nebo Česku. Spojené státy vyhrávají kanadské a české poražené v zápase o bronz.

Spojené státy prohrály všech svých jedenáct semifinálových zápasů na světech od roku 1994. Poslední stříbrnou medaili na nezávislých světech získaly v roce 1950. Poslední zlatou získaly v roce 1933.

Jejich olympijské medaile v roce 1952 (stříbro), 1956 (stříbro) a 1960 (zlato) byly také počítány jako medaile mistrovství světa, než začala IIHF označovat turnaje.

Nate Schmidt (Winnipeg Jets), Sean Farrell (Harvard) a Adam Judit (Ottawa Senators) Zaregistrujte se pro Američany. Boston Bruins Jeremy Swaymankterý se k týmu připojil v polovině turnaje jako náhradník pro zranění, byl v brance.

Finsko dostalo góly Miro HeskanenA Sakari ManninováA Sami Watanin A Joel Jeremiáš.

Zatímco NHL se posledních dvou olympijských her nezúčastnila, na soupiskách každoročního mistrovství světa jsou hráči z týmů, které stále hrají play off o Stanley Cup.

Na americké soupisce, které ještě není třicet let, jsou tři olympijští hráči v Pekingu: brankář Straussův muž a útočníci Ben Myers A Farrell.

Pozoruhodní veteráni NHL jsou čtyřnásobným obráncem hvězd Seth Jones Z Chicaga Blackhawks a útočníka Arizony Coyotes Alex Galishniuk.

trenér je David QuinnKterý byl zároveň trenérem olympijského týmu, který prohrál ve čtvrtfinále se Slovenskem.

OlympicTalk začal Apple novinky. Preferovali jsme!

READ  Odvážná tenistka Sabalenka je v Tokiu připravena na „novou výzvu“

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.