Hlavní zmocněnec ministra Senátu Sanghbeh bude čelit vyšetřování padělání

Ohlášená obvinění z přijetí podvodného návrhu na „změnu místa soudního procesu“ 8. soudním okresním soudem Nimba County, spolu s válkou slov mezi generálním prokurátorem Simahem Siriniusem Sifusem a Elaine Korkrumovou, představují pro ministerstvo spravedlnosti vážné obavy. .

Žádost prý soudci Rolandu Dunnovi podal kancléř Joseph B. Nejde o zaměstnance ani právníka na ministerstvu.

clr. Gibson tvrdil, že jeho žaloba byla kvůli stížnosti na nemorální chování, kterou proti soudci Dunnovi podal britský občan Hans Armstrong, který řekl, že soudce Dunn kontaktoval tajemníka Senátu Nanborlor Singhbeh, který ho (Armstrong) přivedl k soudu pro trestní řízení.

Oddělení také tvrdilo, že o Gibsonově požadavku nevědělo, ale zvažovalo zahájení vyšetřování této záležitosti.

Návrh předložen 23. srpna 2021, jehož kopii vlastníte Denní pozorovatel, Byl podepsán radou. Gibson sám.

Název Gibsonova návrhu zní: „Republika Libérie prostřednictvím ministerstva spravedlnosti, Movant, versus Hans Armstrong z města Monrovia, Libérie, obžalovaný“.

Účelem bylo zabránit krádeži majetku a padělání v obžalobě ministerstva spravedlnosti z února 2020 proti Hansi Armstrongovi na základě stížnosti ministryně Senátu Nanborlor Singbeh u 8. soudního obvodního soudu v okrese Nimba.

Gibson je zmocněncem advokátní kanceláře Wright & Associates, která zastupovala právní zájem tajemníka Senátu Nanborlora Singbeha, který byl pod vlivem protikorupční komise Libérie (LACC) na obvinění z trestného činu obvinění ve výši 5 milionů USD ze dne 25. května proti Singbeh nedávno. zamítnuto porotním soudem „c“.

Podle soudce Usmana Viky bylo odmítnutí obžaloby soudu proti korupci proti Sanghbeh podle soudce Usmana Viky způsobeno obžalobou na Armstronga ze srpna 2020, o které dosud nerozhodl krajský soud v Nimbě, o níž soudce Vika řekl, že nemůže pokračovat ve věci Sangebeh „Zatímco proti Armstrongovi samotnému existuje nevyřešený případ.

READ  Janet Malcolm, provokativní novinářka s bystrým okem, zemřela v 86 letech

Obžaloba LACC proti Singbeh byla založena na stížnosti Armstronga, generálního prokurátora pro dva české investory, Martina a Pavla Miloshevského.

Bratři Miluchowski tvrdili, že převedli 5 milionů dolarů v hotovosti a těžební zařízení na Singbeh, aby zřídili MHM Eko Liberia v České republice, což Singbeh údajně špatně použil.

Armstrongovou rolí je zastupovat české bratry v jejich osobní funkci a žalovat jejich jménem, ​​jako by byli přítomni v zemi.

Obžaloba zamítnutá soudcem Feikou byla způsobena nevyřešeným případem Singbeh v. Armstrong, který stále není projednán u krajského soudu v Nimbě.

Je zajímavé, že Gibsonův návrh byl objeven, když starosta 8. soudního okresu Nimba County předložil dokument právnímu týmu Armstronga, advokátní kanceláři Gonglow & Associates.

Bezprostředně po získání pohybu předtím Denní pozorovatelVe čtvrtek 16. září se reportér a řada dalších soudních zpravodajů rozhodli uskutečnit hovor s některým z generálních prokurátorů ministerstva, soudcem Dunnem a samotným Gibsonem, aby ověřili pravdivost dokumentu.

clr. Wasse Alphonsus Wisse, náměstek ministra pro soudní spory na ministerstvu spravedlnosti, řekl, že jeho ministerstvo tuto záležitost studuje a navrhne příslušný postup.

clr. Wesseh řekl, že byl šokován, když viděl Cllrovo podpisové hnutí. Gibson, který není zmocněncem ministerstva, ale jedná a podepisuje dokumenty jeho jménem.

Wisse poznamenal: „Nikdy jsme mu nedali žádný mandát k podání případu. Skončilo to proto, že jsme se po dvou soudních obdobích, jak stanoví zákon, nepodařilo případ dále řešit.“

Okresní prokurátor okresu Nimba John Waters, hlavní generální prokurátor okresu, řekl, že o soudním sporu neví.

„Návrh jsem neviděl, ani si nejsem vědom jeho existence,“ řekl právník Miah.

Pokud jde o soudce Rolanda Dahna, rezidentního soudce v osmém soudním okruhu, odpověděl, že není tou správnou osobou, která by na otázku ohledně soudního sporu odpověděla.

READ  PPF a MONETA se dohodly na dohodě o objemu 1,2 miliardy USD, která by byla výzvou pro velké české banky

Soudce Dunn odpověděl: „Nevím o tom, můžete jít do kanceláře toho, kdo to představil.“ Denní pozorovatel Otázka.

Cllr.Gibson, když byl kontaktován, také řekl, že nebyl připraven o této záležitosti mluvit, protože to bylo stále u soudu.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *